Projeksiyon kablo tamiri için soket??

Kodla Büyü

sert_hard

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaslar okulumuzda bazı sınıflar ve bt sınıfında projeksiyon kabloları soketleri kırılmış, internette biraz araştırma yaptım resimdeki soketler dikkatimi çekti. Bu aparatları nereden temin edebiliriz
En az 10 adet lazım bana

Ekli dosyalar

• uploadfromtaptalk1410854946925.jpg
    uploadfromtaptalk1410854946925.jpg
    75.8 KB · Görüntüleme: 699
Kabloları pinlere kendiniz lehimleyecekseniz önce bir tane alıp deneyin derim. Biz bi kabloda denemiştik renkler tam oluşmuyordu. (Gerçi kablonun ortasında bir yerde sorun varmış olabilir.)

Re: Ynt: Projeksiyon kablo tamiri için soket??

serdemir' Alıntı:
Kabloları pinlere kendiniz lehimleyecekseniz önce bir tane alıp deneyin derim. Biz bi kabloda denemiştik renkler tam oluşmuyordu. (Gerçi kablonun ortasında bir yerde sorun varmış olabilir.)
Hocam bu soketlerde küçük vidalı yuvalar var kabloları klemens gibi sabitliyorsunuz, sadece sırası ve yerini bulmak mesele

Re: Ynt: Projeksiyon kablo tamiri için soket??

sert_hard' Alıntı:
serdemir' Alıntı:
Hocam bu soketlerde küçük vidalı yuvalar var kabloları klemens gibi sabitliyorsunuz, sadece sırası ve yerini bulmak mesele
iyiymiş yerleri standart zaten renklerine göre bağlantı yapıyorsunuz.

Ekli dosyalar

• images.jpg
    images.jpg
    7.5 KB · Görüntüleme: 647
ah bu BTRcilerin hali nolcak.allahtan ben sadece internetten kablo satın alma kısmıyla uğraşıyom sonrası hizmetli fln hallediyo.

Geri