Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Projeksiyon Görüntü Gelmiyorr !!!

Konu, 'Çevre Birimleri Yazıcı-Projeksiyon-Akıllı Tahta' kısmında isen_ksk tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. isen_ksk

isen_ksk Üye

Slm Arkadaşlar;
    Win-7 64 bit işletim sistemli masaüstü bilgisayarımı okulda projeksiyona bağladım fakat görüntüyü çoğaltıp projeksiyona bir türlü veremedim :( Ekran kartı ATI Radeon HD 5400 series bunun ayarlarını da kurcaladım fakat olmuyor. Projeksiyonu direkt monitör çıkışına bağladığımda görüntü var ama hem projeksiyon hem monitör bağlandığında sadece monitörden görüntü alabiliyorum... Yardımlarınızı bekliyorum ;)
    :++:

2. McRAM

McRAM Seçkin Üye Seçkin Üye

hocam kendi sürücüsünü yüklemeyi dene. Belki sistem kurulurken microsoft un sunduğu sürücü yetersiz kalmıştır....

3. mustafasangul

mustafasangul Aktif Üye

Hocam ayırıcıdan hiç bassetmemişsin, ayırıcı kullandın değil mi? Tek girişli çift çıkışlı vga ayırıcısıyla görüntüyü hem monitöre hem projeksiyona kolaylıkla aktarabilirsin.

4. isen_ksk

isen_ksk Üye

Ayırıcı da var evet, ama görüntü hala yok sürücülerim de güncel ama malesef sonuş yok hala :(

5. mustafasangul

mustafasangul Aktif Üye

Eğer ayırıcı kullanmayarak kasaya direk projeksiyonu bağlıyosan ve görüntü gidiyorsa sorun ayırıcıdandır.

6. isen_ksk

isen_ksk Üye

Yok hocam aynı ayırıcıyla başka kasa bağlıydı onun görüntüsü vardı projeksiyonda, kasa değişti projeksiyon aynı, ayırıcı aynı sadece klonlamada sorun..

7. isen_ksk

isen_ksk Üye

Catalyst control center dan ayrıca yapılacak bir ayar mı var acaba?? Hala görüntü yok malesef..

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal