Projeksiyon Görüntü Gelmiyorr !!!

Kodla Büyü

isen_ksk

Üye
Slm Arkadaşlar;
Win-7 64 bit işletim sistemli masaüstü bilgisayarımı okulda projeksiyona bağladım fakat görüntüyü çoğaltıp projeksiyona bir türlü veremedim :( Ekran kartı ATI Radeon HD 5400 series bunun ayarlarını da kurcaladım fakat olmuyor. Projeksiyonu direkt monitör çıkışına bağladığımda görüntü var ama hem projeksiyon hem monitör bağlandığında sadece monitörden görüntü alabiliyorum... Yardımlarınızı bekliyorum ;)
:++:

hocam kendi sürücüsünü yüklemeyi dene. Belki sistem kurulurken microsoft un sunduğu sürücü yetersiz kalmıştır....

Hocam ayırıcıdan hiç bassetmemişsin, ayırıcı kullandın değil mi? Tek girişli çift çıkışlı vga ayırıcısıyla görüntüyü hem monitöre hem projeksiyona kolaylıkla aktarabilirsin.

Ayırıcı da var evet, ama görüntü hala yok sürücülerim de güncel ama malesef sonuş yok hala :(

isen_ksk' Alıntı:
Ayırıcı da var evet, ama görüntü hala yok sürücülerim de güncel ama malesef sonuş yok hala :(

Eğer ayırıcı kullanmayarak kasaya direk projeksiyonu bağlıyosan ve görüntü gidiyorsa sorun ayırıcıdandır.

Yok hocam aynı ayırıcıyla başka kasa bağlıydı onun görüntüsü vardı projeksiyonda, kasa değişti projeksiyon aynı, ayırıcı aynı sadece klonlamada sorun..

Catalyst control center dan ayrıca yapılacak bir ayar mı var acaba?? Hala görüntü yok malesef..

Geri