Proje Okulları

Kodla Büyü

soman

Üye
Arkadaşlar bu proje okullarının olayı nedir?
Meslek liselerinin sanayi ve ticaret odalarına aşamalı devri ile ilgili olduğunu duydum.
Buralarda çalışan var mı?
Avantaj, dezavantajları, geleceği nedir?

fen lisesine gidiyorum öğretmenlik yapıyorsun 1 dk yok kafamı kaşımaya ama mutluyum meslek lisesi hakkında bilgim yok hocam

Hocam meslek lisesi icin konusuyorum devri tamamlanmis bir okulda calisan arkadaslara gecen sene cv nizi yazin tercih yapacagiz istemedigimiz gidecek yerine kendimiz getirecegize kadar getirdiler fakat sonra gonderme isini ertelediler. Surekli bir denetim halindeler ve proje cikartmak zorundalar duzenli olarak v.s. v.s. yani ben şahsen onermem. Zaten oyle yazdim gittim gibi bir durumda yok o okullara denetimi mem de degil artik. Ha ben malum sendikadanim hallederim diyorsaniz o başka

Maalesef gidişat o yönde hocam meslek liseleri proje okulu bahanesiyle torpil okullarına dönüşecek. 1000 okulda bu kapsamda. Her öğretmenin bir karnesi olacak yetersiz görülenlerle yollar ayrılacak yerine istediğini getir. Aynı durum proje imam hatiplerde de var zaten. Hak ettiğimiz gibi yönetiliyoruz kısacası.

Maalesef gidişat o yönde hocam meslek liseleri proje okulu bahanesiyle torpil okullarına dönüşecek. 1000 okulda bu kapsamda. Her öğretmenin bir karnesi olacak yetersiz görülenlerle yollar ayrılacak yerine istediğini getir. Aynı durum proje imam hatiplerde de var zaten. Hak ettiğimiz gibi yönetiliyoruz kısacası.
Hocam 1000 okul kapsamında proje okulu gibi bir işleyiş mi olacak. bize bu konuda bilgi gelmedi. Karne vb. Olacağı konusunda. Kesin emin misiniz

Bizde 1000 okul projesindeki ama karne falan bilmiyorum bende. Eminmisiniz bu durumdan hocam

Bizim müdür bu şekilde ifade etti. Karneniz olacak dedi. Resmiyetini bilemem ama evrilecegi yön bu sekilde gorunuyor

Müdürlerede karne olsa öğretmenler yetersiz gördükleri müdürü yollasa... Cümle kuramayan adamlar müdür yapılmış proje okullarının çoğuna.

Geri