Programlama Temelleri Uygulama Kitabı Çıktı !!!

Kodla Büyü

Tuna54^

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Hayırlı olsun hocam. Hocam kitabınızın uygulama başlıkları ile ilgili bilgilendirme yapabilir misiniz? Örnekleriniz kullanılabilir uygulamalar mı, yoksa konunun kavranmasına yönelik mi? Örnek olarak döngü verecek olacak olursak, 1-10 arası saydıran 1-100 arası saydıran gibi sıra ile aynı örneğin bir tersini bir düzünü veren uygulamalar mı yoksa küçük ve işe yarar uygulamalar şeklinde mi? Teşekkür ederim. Başarılar.

hocam kitap hakkında ayrıntılı bilgi alabilirmiyiz.
hatta istanbuldaysanız. bizzat uğrayıp, tanışmak ve 1 tane satınalmak isterim.
yoksa hesap numarası verirseniz eft yapıp 1 tane göndermenizi rica edicem.
..
Tebik eder başarılarınızın devamını dilerim...

bilgilendirme sayfası ve uygulama örneğini bireysel olarak mail atmak yerine direkt olarak eklemek ne kadar zor olabilir

Sayın hckaya ve zaphere "kulingo" hesabımıza yasaklama (nedenini öğrenmek için bekliyoruz) geldiği icin tanıtım sayfalarını yayınlamak adına ve kitapla ilgili soru ve görüşleriniz için bu hesap üzerinden iletişime devam edeceğiz. Programlama temelleri uygulama kitabı ile ilgili tanıtım sayfalarını hazırladık. Ekte bu dosya var.
Kitabımız büyük boy, 353 sayfa ve temrin sayfası şeklinde 120 uygulama sayfasını içermektedir. Bu uygulamaların sayısına konu içindeki örnek uygulamalar dahil değildir.
Kitabımızda 5 bölüm bulunmaktadır:
1- Kodlamaya Hazırlık
2- Basit Kodlar
3- Kontrol Deyimleri
4- Metotlar
5- Form Uygulamaları

Kitabımızın Tüm Eğitim Camiasına faydalı olması dileğiyle saygılar sunarız.

Ekli dosyalar

• PRG_TEM_UYG_KITABI_TANITIM.rar
    2 MB · Görüntüleme: 2,577
hocam emeğinize sağlık çok yararlı olacağa benziyor. gittigidiyor veya sanalpazara ilan açsanız da hemen alsak birer tane?

Örneği ben de inceledim ve beğendim. Ptesi günü okuldaki arkadaşlara da haber vereyim. Teşekkürler...

fborlu' Alıntı:
Sayın hckaya ve zaphere "kulingo" hesabımıza yasaklama (nedenini öğrenmek için bekliyoruz) geldiği icin tanıtım sayfalarını yayınlamak adına ve kitapla ilgili soru ve görüşleriniz için bu hesap üzerinden iletişime devam edeceğiz. Programlama temelleri uygulama kitabı ile ilgili tanıtım sayfalarını hazırladık. Ekte bu dosya var.
Kitabımız büyük boy, 353 sayfa ve temrin sayfası şeklinde 120 uygulama sayfasını içermektedir. Bu uygulamaların sayısına konu içindeki örnek uygulamalar dahil değildir.
Kitabımızda 5 bölüm bulunmaktadır:
1- Kodlamaya Hazırlık
2- Basit Kodlar
3- Kontrol Deyimleri
4- Metotlar
5- Form Uygulamaları

Kitabımızın Tüm Eğitim Camiasına faydalı olması dileğiyle saygılar sunarız.

teşekkür ederim. kitabınız için başarılar dilerim

Arkadaşlar bir aksilik olmazsa sipariş işlemlerine bu hafta başlayacağız. İlginize teşekkür eder saygılar sunarız.

Kitap siparişlerimiz şöyle oluyor:
iletişim adreslerimize mail atıp adres bilgilerinizi veriyorsunuz. Ayrıca EFT bilgilerini Size iletiyoruz. EFT yapıldığı gün veya en geç ertesi gün (tatil günü değilse) kitaplarınız kargoya veriliyor. Toplu alımlarda öğretmen arkadaşımıza kitabı ücretsiz gönderiyoruz.
Yakın zamanda gittigidiyor.com üzerinden de satış yapmayı planlıyoruz.
Kitabımızın Öğretmen Arkadaşlarımıza ve Öğrencilerimize faydalı olması dileğiyle iyi günler dileriz.
iletişim adreslerimiz :
iletisim@yazilimuygulamalari.com
yazilimuygulamalariserisi@gmail.com

Sevgili öğretmen arkadaşlarımız,
* bilişim teknolojileri alanında özellikle programlama eğitimindeki sıkıntıları bildiğimiz için böyle bir kitap yazmaya karar verdik.
* örnek sayfalarını gördüğünüz bu kitapta 120 uygulama sayfası bulunmaktadır. Uygulamalarımız öğrencilerimize programlamayı sevdirmek ve
Kolay öğretmek adına seçilmiş ve hem öğretmenlerimiz için hem de öğrencilerimiz için internetten örnek aramayı gerektirmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca uygulamalarımızda diğer dersleri desteklemek adına da örnekler bulunmaktadır (bilişim teknolojilerinin temelleri, temel elektronik ve ölçme).
* kitabımızdaki uygulamaları performans çalışmaları olarak da değerlendirip puanlandırabilirsiniz.
* kitabımız her seviyede uygulama içerdiği için öğrenci seviyesi hem çok düşük ve hem de çok yüksek olan okullarımızda kullanılabilir.
* bilişim alanındaki tüm öğrencilerinizin aynı seviyede programlama temelleri eğitimi almasını bu kitapla sağlayabilirsiniz.
* kitap içeriğimiz ders bilgi formuna tam uyumlu olup ekstradan "form uygulamaları" bölümünü de içermektedir.
* kitabımızın, sizin öğretme ve öğrencilerimizin de öğrenme işini Kolaylaştıracağını ve ders verimliliğinizi artıracağına olan inancımız tamdır.
Başarı elinizde !
BİLGİN NUR GÜZELOCAK
(BAYRAKLI NURİ ATİK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ - BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ALANI)
DERYA ZARİÇ KÖKÇÜ
(BAYRAKLI NURİ ATİK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ - BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ALANI)
MEHMET NURİ TOPLU
(BAYRAKLI GAZETECİ ÇETİN ALTAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ - BİLİŞİM TEK. ALANI)
Kitap siparişleriniz için iletişim numaralarımız ve adresimiz:
Tel: 0506 8401167
Tel: 0506 1697807
E-posta : iletisim@yazilimuygulamalari.com
Web : www.yazilimuygulamalari.com

fborlu' Alıntı:
Sevgili öğretmen arkadaşlarımız,
* bilişim teknolojileri alanında özellikle programlama eğitimindeki sıkıntıları bildiğimiz için böyle bir kitap yazmaya karar verdik.
* örnek sayfalarını gördüğünüz bu kitapta 120 uygulama sayfası bulunmaktadır. Uygulamalarımız öğrencilerimize programlamayı sevdirmek ve
Kolay öğretmek adına seçilmiş ve hem öğretmenlerimiz için hem de öğrencilerimiz için internetten örnek aramayı gerektirmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca uygulamalarımızda diğer dersleri desteklemek adına da örnekler bulunmaktadır (bilişim teknolojilerinin temelleri, temel elektronik ve ölçme).
* kitabımızdaki uygulamaları performans çalışmaları olarak da değerlendirip puanlandırabilirsiniz.
* kitabımız her seviyede uygulama içerdiği için öğrenci seviyesi hem çok düşük ve hem de çok yüksek olan okullarımızda kullanılabilir.
* bilişim alanındaki tüm öğrencilerinizin aynı seviyede programlama temelleri eğitimi almasını bu kitapla sağlayabilirsiniz.
* kitap içeriğimiz ders bilgi formuna tam uyumlu olup ekstradan "form uygulamaları" bölümünü de içermektedir.
* kitabımızın, sizin öğretme ve öğrencilerimizin de öğrenme işini Kolaylaştıracağını ve ders verimliliğinizi artıracağına olan inancımız tamdır.
Başarı elinizde !
BİLGİN NUR GÜZELOCAK
DERYA ZARİÇ KÖKÇÜ
MEHMET NURİ TOPLU
(BAYRAKLI GAZETECİ ÇETİN ALTAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ - BİLİŞİM TEK. ALANI)
Kitap siparişleriniz için iletişim numaralarımız ve adresimiz:
Tel: 0506 8401167
Tel: 0506 1697807
E-posta : iletisim@yazilimuygulamalari.com
Web : http://www.yazilimuygulamalari.com

Kitabınızı inceledim. Gerçekten emek verilmiş. Örnekler güzel. Konu anlatımları da yerli yerine oturmuş.
Tebrik ederim.

Nesne Yönelimli Programlama Uygulama kitabınızı bekliyoruz.

nesne tabanlı programlama dersi uygulama temrinlerini de ben yazıcam :=) arkadaşlar gerçekten faydalı bir oluşum, kitap temininde sıkıntı yaşamadık, bu tür kitaplara ihtiyaç var aslında, gerçi bizler de böyle bir kitap yapabiliriz bölümümüzde kullanılmak üzere. ayrıca yardımcı ders materyalleri genelgesine de dikkat edelim... http://egitimmevzuat.com/images/2014res ... arders.jpg

kitabımızı beğenmeniz bize mutluluk verdi. daha fazla öğretmen ve öğrenci arkadaşımıza faydalı olması dileğiyle...

Arkadaşlar bilginize, emeğinize ve elinize sağlık... Gerçekten mükemmel bir kitap olmuş.... ihtiyaçtı ve bu ihtiyacı fazlasıyla karşılamışsınız. Siparişi aynı gün kargo verdiğiniz için de ayrıca teşekkür ederim. Elime bir gün de ulaştı... inceledim harika...
Başarılarınızın devamını diliyorum...

Geri