Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

programlama dili yardım

Konu, 'Python Programlama' kısmında esra05_06 tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. esra05_06

esra05_06 Üye

Arkadaşlar merhaba.Ülkemizin içinde bulunduğu durumda hazır evdeyken kendimi geliştirmek istiyorum.sıfırdan Python programlama dili öğrenmek istiyorum birde arduino set alıp öğrenmek birşeyler üretmek istiyorum tabi daha önce arduino ile de içiçe olmadım hiç.nerden nasıl başlayayım?gerekirse ücretli eğitimde alabilirim satın alıp ya da hangi kaynakları siteleri önerirsiniz?

2. sametsagin

sametsagin Site Gezgini

Python için udemyde Sadık Turan ve Mustafa Murat Coşkun'un eğitimleri iyi deniyor. Mustafa Murat Coşkun'un eğitimini almıştım ben çok memnunum Sadık Turan için de çok iyi yorumlar var. Arduino için çok fazla youtube kanalı var. Hasari Kaşkan hocanın kanalı, Lezzetli Robot Tarifleri vb. Kitap olarak da Orhan Celep'in kitabı var bende arduino için. Kitap çok güzel konu konu ilerliyor ve her konunun sonunda örnek bir projesi var. Bunları tavsiye edebilirim hocam.

esra05_06 bunu beğendi.
  3. hbezeniroglu

hbezeniroglu Aktif Üye

sinan urun hocam udemy ve youtube da videoları vardır. her ne kadar özel mesajlara verdiği cevapları beğenmesemde python konusunda yetkin olduğunu düşünüyorum. @sinanurun

esra05_06 bunu beğendi.
  4. aak

aak Süper Üye Süper Üye

Ben de uzun süre önce Mustafa Murat Coşkun un python eğitimini aldım. Kötü diyemem ama ben tamamlayamadım. Gerçi Udemyden aldığım hiç bir eğitimi tamamlayamadım. Çünkü çok uzun ve sıkıcı geliyor bana. Bu kadar uzun uzun videolar size de sıkıcı gelmiyor mu. Yoksa bende mi azim yok anlamadım

esra05_06 bunu beğendi.
  5. kartezyen

kartezyen Üye

udemy de ücretsiz eğitimlerle başlayabilirsin. Baktın oluyor daha iyilerine geçersin

esra05_06 bunu beğendi.
  6. sevket.yilmaz

sevket.yilmaz Site Gezgini

App invertor ile ilgili bir eğitim önerebilir misiniz?

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal