Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Prism3d Engine hatası veriyor acil yardım !!!

Konu, 'Windows İşletim Sistemleri, Sorunlar ve Çözümler' kısmında Hakan_1758 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. Hakan_1758

Hakan_1758 Aktif Üye

Arkadaslar oyun oynarken oyun takılıyor ve bu hatayı veriyor sebebi nedir acaba ? lütfen acil yardım !!!

2. girdab

girdab Seçkin Üye Seçkin Üye

3. atsl

atsl Aktif Üye

bilgisayarınızda bu oyunu daha önceden oynuyor ve format vb. işlem yaptığınız bilgisayarınız ekran kartı driverlarını otomatik gördüğünde bu sorunla karşılaşırsınız .

yapmanız gereken pc nizde daha önceden bu oyunu oynayabiliyorsanız ekran kartı driverlarını . size verilen grafik ekran kartı cd sinden tekrar yükleyin .

eğer pc nizde bu oyunu driver yüklemenize karşın oynayamıyorsanız . ekran kartınızın güncel driver larını bulup güncelleme yapınız .

4. Hakan_1758

Hakan_1758 Aktif Üye

oyunu oynuyorum ama oyunun sonunda veya ortasında takılıyor bir tusa basmazsam 2 dk veya 5 dk sonra devam edıyor tusa basarsam bu hatayı verıyor ne yapmam gerekıyor yardım lütfen ekran kartıı yenıden tanıtmama gerek var mı

5. ba2khan

ba2khan Aktif Üye

hocam genelde ekran kartından kaynaklanan bir sorun bu driverı güncellemen gerekir ama bazen oyun klasörünü belgelerime kurarsan ve yüklü dosyanın üstüne oyun kurarsan da bu hatayla karşılaşırsın

6. Hakan_1758

Hakan_1758 Aktif Üye

tşk ederim

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal