PREDATOR ve ÇÖZÜMÜ

Kodla Büyü

sumeyra21

Aktif Üye
Arkadaşlar PREDATOR programını Etkileşimli tahtamızın birine kurdum, o flash diski tanımladım o flash disk olmadan açılmıyor, fakat başka bir sınıfın etkileşimli tahtasına kurduğumda programı o etkileşimli tahta da o flash disk ile açabilmeliyim, yani her etkileşimli tahta için ayrı ayrı olmamalı. Her öğretmene 1 flashdisk verdiğimde tüm sınıftaki tahtaları kullannabilmeli

Bunu nasıl yapabiliriz, cevap verirseniz

Re: ACİL SORU: PREDATOR

teşekkürler cevap için yataylimit hocam,
o sayfada sadece programı diğer bilgisayara yükleyin herhangi bir ayar yok diyor ama ben yapamadım, sinir oldum, nasıl yapılıyor açıklayabilir misiniz
teşekkürler şimdiden

sumeyra21' Alıntı:
teşekkürler cevap için yataylimit hocam,
o sayfada sadece programı diğer bilgisayara yükleyin herhangi bir ayar yok diyor ama ben yapamadım, sinir oldum, nasıl yapılıyor açıklayabilir misiniz
teşekkürler şimdiden

Maalesef programı denemedim, sadece sitede yazılanı okudum.

predator muydu tam hatırlamıyorum , kurmuştum bunlardan birisini.
olay şifrelerler alakalı. Aynı şifre kullandığınız zaman otomatik tanıyor bilgisayarlar USB'leri

Arkadaşlar;
Çözümünü buldum ve paylaşmak istedim: her etkileşimli tahtaya programı kuruyoruz. Daha sonra sırayla aynı flashdiski her birine takıp create key dediğimizde oluşturduğu her bir keyi ardarda ekleyip flasha yazıyor. en son aşamada flash a yazdığı dosyayı her öğretmenin flash diskine kopyalıyoruz.

Geri