pps'yi ppt olarak değiştirmek

Kodla Büyü

gokselece

Site Gezgini
Sevgili hocalarım ben bilgisayar öğretmeni değilim. Ancak bişey danışmak istiyordum size.
Elimdeki bir power point sunusunu pps'den ppt'ye nasıl dönüştüreceğim.
pps iken üzerinde değişiklik yapamıyoruz, ppt olarak nasıl değiştireceğim bu sunuyu.
Yardımcı olursanız sevinirim.

dosya üzerine sağ click->ad değiştir->"****.pps" olan yeri "****.ppt" olarak değiştirin

yani "s" yi "t" harfi ile değiştirin
alın size bir ppt dosyası :)

1.Power Point programını açın
2.Program açıldıktan sonra Dosya/Aç ---->pps. uzantılı dosyanızı seçin ve açın.
3.power point'te pps sununuz yeni bir ppt. dosyası hazırlanıyormuş gibi olur.
4.Daha sonra Dosya/Farklı Kaydet---->Dosya türünü .ppt uzantılı olarak seçin.
5.Kaydet'e basın dosyanız .ppt uzantılı olacaktır. :D

Önce powerpointi açın, sonra dosya menüsünde aç ile pps dosyasını açın. Üzerinde değişiklik yaptıktan sonra farklı kaydet ile ppt olarak kaydedebilirsiniz.

Yeni bir ppt dosyası açıp ordan açtıktan sonra ppt olarak farklı kaydettim ve işe yaradı...

Ancak sağ tıklayıp .ppt olarak kaydettiğimde hiçbirşey değişmedi.

Ben 1.yolla işimi hallettim. Hepinize teşekkürler. İyi geceler.

arkadaşlarım haklısınız da çokunlukla şifre konuluyo yani ppt yapmak için şifre ister o zaman ne yapacağız

dosya üzerinde sağ tuş - yeni yi tıklarsanzı dosya tasarım ekranında açılır.
sonra farklı kaydet seçeneğinden sunu olarak kaydedilir.

salt okunur sıfresını kırmadan kım yapabılıyormus farklı kaydet cok merak ettım dogrusu arkadasım google amcaya aynen sunu yaz ppt pasword cracker all ın one tarzı bır program gelcek tum offıce dosyaarını kırabılırsın kırabılırsın derken salt okunur olanları hemen halledıyor dıgerlerınde sıkıntı bıraz uzun suruuyor
http://lastbit.com/powerpoint/ gereklı acıklmayı bulabılırsın eger sonuc alamazsan pm at lutfen

Geri