powerpoint sunuları çıktılar sorunu !!! acil !!

Kodla Büyü

heyhey

Site Gezgini
arkadaşlar benim size şöyle bi sorum olacaktı basit ama yardımcı olursanız.. şimdi biz üni. deyken hocaların çoğu sunumlarla konuyu anlatıyordu bizde onlardan alıyorduk aldığımız notlarda hocanın anlattığı sunumların slaytları küçük küçük yan yana sıralanmış hem çıktısı elimizde, hem fazla maliyet olmuyordu hem tüm slaytlar normal görüntüleriyle elimizde oluyordu. şimdi bende öğrencilerime sunumlarınımı verecem çalışmları için aynen fazla maliyet olmadan olsun istiyorum. nasıl yapabilirim böle..
yalnız şunları da belirteyim slayt sıralayıcısından, sonra print scren den, sonra powerpointi worde dönüştürme(2007 de yayımla-microsoft office el ilanı oluştur diyerek), sonra slaytları jpege dönüştürme hepsini yaptım ama benim istediğim gibi olmuyor ben uğraştırmadan hemen yapılıyor diye biliyordum tüm bu yollar çok zaman alıyor tek tek düzenliyorsun
bir de burada da yanlış yerde sormuşum yazdır -dinleyici notları de dediler ama öyle de 9 slaytı anca sığdırıyor bi sayfaya, benim yazdıracağım sunum sayısı çok olduğundan doğal olarak öle maliyetli oluyor. Başka bi çözüm yolu var mı..

Geri