POP3 servisi yerine IMAP kullanımı okul maillerinde oluyormu

Kodla Büyü

siyanur86

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Okulumuza bir yazı geldi. Yazıda POP3 servisinin yoğun kullanılmasındahn dolayı IMAP sunucusuna geçin yazmakta. Okul mailinde denediğimde başarılı olamadım. Imap sadece MEM ler için mi açıldı bilen var mı?

Hocam yazı nereden gelmiş. Ben ilçe memde görevliyim böyle bir yazı görmedim. 2 aydır outlookta sorun yaşıyoruz.

hocam yazı ilçe mem bizim okula mail atmış bende öle ulaştım ama ımap yapınca mail alıp veremiyorm. Bizde okulda sürekli sıkıntı yaşıyoruz ne yapacağımızı şaşırdık

Sayın Hocalarım,

IMAP Sadece İl/İlçe MEM'ler için. Okullar POP3 kullanacak. Okullara IMAP kurarsanız sürekli hata alırsınız. Eğerİl/İlçe MEM'ler okullara IMAP kurun diye yazı gönderiyorlarsa yanlış. Bilginiz olsun.

Bakanlık E-postalar ile ilgili yeni çalışma içerisinde inşallah en kısa sürede hallederler.

İyi çalışmalar.

habibocak' Alıntı:
Sayın Hocalarım,

IMAP Sadece İl/İlçe MEM'ler için. Okullar POP3 kullanacak. Okullara IMAP kurarsanız sürekli hata alırsınız. Eğerİl/İlçe MEM'ler okullara IMAP kurun diye yazı gönderiyorlarsa yanlış. Bilginiz olsun.

Bakanlık E-postalar ile ilgili yeni çalışma içerisinde inşallah en kısa sürede hallederler.

İyi çalışmalar.

Hocam IMAP için sunucu ayarlarını yazar mısınız?

Geri