poower pointte kaydetme hatası

Kodla Büyü

esilasoul

Aktif Üye
öğretmen bir arkadaş sene sonu için bir slayt hazırlamış hazırladığı slyata müzik eklemek istiyor ekliyoruz ve slayt otomatik aksın isytyoruz gerekli ayarları yapıyoruz fakat kaydettmek istediğimzde ise BELGEYİ KAYDETMEYİ İPTAL İÇİN ESC YE BASINIZ diyor ve asla kayıt yapmmıyor.. arkadaşalar bunca yıldır slayt hazırlarım hiç böyle bişeyle karşılaşmaıştım....

not: bu arada aynı power pointle ben bir tane hemen hazırladım oldu yani slyat programında problşem yok gibi görünüyor. arkadşınki baya uzun olmuş, başka slyt sayfası açıp kopyaladım ama yine kayıt yapmıyor sebebp ne olabilir

Hocam o yazı kaydetmeye başladığını gösteriyor. O yazı bitene kadar sunuma dokunmayın :)

Kaydetmeyi uzatan şey büyük ihtimal sunum içerisinde büyük boyutlu bi dosyanın olmasıdır.

rohun' Alıntı:
Hocam o yazı kaydetmeye başladığını gösteriyor. O yazı bitene kadar sunuma dokunmayın :)
hocam bekliyorum ve sonunda POWER POİNT YENİDEN BAŞLATILIYOR diyor vve yaptığım düzenlemeleri kaydetmediğini görüyorum cvp içn teşekkürlerr

rohun' Alıntı:

Kaydetmeyi uzatan şey büyük ihtimal sunum içerisinde büyük boyutlu bi dosyanın olmasıdır.

hocam sorun tamam teekkürler :)) prova zamanlayıcısını kullan dememişim ondan kayıt yapmıyor diye görünüyormuşş:)))

Geri