PKK okul bastı 6 öğretmeni kaçırdı

Kodla Büyü

mmercan

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Iğdır'ın Karakoyunlu ilçesine bağlı Bulakbaşı Köyüne gelen silahlı iki terörist, ilköğretim okulunda görev yapan 19 öğretmenden 6'sını kaçırdı.
Milli Eğitim bakanı bir açıklama yaparak;kaçırılan öğretmen yoktur,kendini kaçırtan öğretmen vardır dedi. :D

çok kızgınım içimden çok şey demek geliyor ama dile dökemiyorum yuh olsun onları bu hale getirenlere :!: :!: :!: :verymad:

Allah orada çalışan arkadaşlarımıza sabır ve dayanma kuvveti versin...

mmercan' Alıntı:
Iğdır'ın Karakoyunlu ilçesine bağlı Bulakbaşı Köyüne gelen silahlı iki terörist, ilköğretim okulunda görev yapan 19 öğretmenden 6'sını kaçırdı.
Milli Eğitim bakanı bir açıklama yaparak;kaçırılan öğretmen yoktur,kendini kaçırtan öğretmen vardır dedi. :D
hocalarımıza geçmiş olsun.
hocam milli eğitim bakanının açıklaması nerde mebin sitesinde göremedim.(gerçi gıcık ve geç güncellenen bir site)
linkini verebilirmisiniz.

Kendimi kaçırılan öğretmenlerin yerine koydum da; öğrencilerin ağlayarak götürülüşlerini izlemeleri beni hem çok duygulandırdı hem de cidden kanıma dokundu... Öğretmenlerin psikolojilerini düşünemiyorum bile... Yazık çok yazık....

ncc' Alıntı:
Kendimi kaçırılan öğretmenlerin yerine koydum da; öğrencilerin ağlayarak götürülüşlerini izlemeleri beni hem çok duygulandırdı hem de cidden kanıma dokundu... Öğretmenlerin psikolojilerini düşünemiyorum bile... Yazık çok yazık....

Haklısın hocam çok ağır bir durum. Devletin bizi yeterince koruyamadığı o kadar açık ki Allah yardımcımız olsun...

Allah belasını versin bu PKK'nın da, bunları başımıza bela eden ve bunlara ses çıkarmayanların da...

Kaçırılan arkadaşları bıraktılar.Kaçırılanların çoğunu tanıyoruz.bayanları bırakıp erkekleri almışlar.Köy bize çok yakın sıkıntılı bir köy ,okul da sıkıntılı, sobalı ve parça parça yapılmış.Allah kolaylık versin. bekliyorduk böyle bir olay 2-3 hafta öncede yakın yerde yol kesip tır yaktılar ve bir arabayı taradılar.Zaten adamlar okula korka korka gidiyorlardı..Üstüne birde bu olay...Allah sabır versin...

Geri