php mysql ile kütüphane programı..yardım???

Kodla Büyü

serdeniz

Süper Üye
Süper Üye
site ve veri tabanı birbiriyle bağlantılı ve aktif halde çalışıyor , sadece site üzerinde resimler ve şablon değişecek anasayfa olarak kayseri kütüphanesine hoşgeldiniz diye basit bir sayfa , veri tabanında ise örneğin üyelik işlemlerindeki üye aramayı isime göre yapıyor bunun hemen altına üyenin numarasına göre arama yapılıcak şekilde küçük değişiklikler söz konusu..yardımcı olabilecek arkadaşlar var mıdır acaba??

Ekli dosyalar

• proje.rar
    337.8 KB · Görüntüleme: 967
İndirdim, wamp'a attım ve çalıştırdım.

Çok aşırı derecede basit yapmışlar. Bence oturup sıfırdan tekrar düzgünce yazın derim. Görsellik falan çok kötü. Dağınık.

bu haliyle yani basit yapılmışta olsa yukardaki değişiklikleri yapmanız mümkün mü acaba??

"sadece site üzerinde resimler ve şablon değişecek anasayfa olarak kayseri kütüphanesine hoşgeldiniz diye basit bir sayfa , veri tabanında ise örneğin üyelik işlemlerindeki üye aramayı isime göre yapıyor bunun hemen altına üyenin numarasına göre arama yapılıcak şekilde küçük değişiklikler söz konusu."

mümkün tabikide, arama like yapısını kullanacaksın, bir listbox oluştur her seçeneğe bir değer ver, sonra koşullu bir arama yapabilirsin

örneğin if($gelenarama=="1") { mysql sorgun (isme göre ara)) }
else if(($gelenarama=="2") { mysql sorgun (id ye göre ara)) }

Geri