Photoshop image size

Kodla Büyü

saimserin

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar e-okul için elimde resimler var.Photoshop ta boyutunu 105-120 olarak ayarlıyorum(image size kısmından) yalnız boyutu 28 kb oluyor.Ama meb boyutunun 10 kb tan daha az olmasını istiyor.Bunun için boyutunu 50-60 gibi bir şey yapmam lazım buda hiç olmaz zaten.Bu problemi nasıl hallederim yardımcı olursanız size çok müteşekkir olurum.Not resim formatlarını jpeg olarak ayarlıyorum...

arkadaşlar üzerinde işlem yaptığım resimler jpg formatında ve çok kaiteli resimler ek bilgi olarak bunu da söyleyebilirim...

arkadaşlar üzerinde işlem yaptığım resimler jpg formatında ve çok kaiteli resimler ek bilgi olarak bunu da söyleyebilirim...

media resizer pro adlı programla yapıyorum ben bu işi forumda bulabilirsiniz sanırım

file menüsünden save for web seçin hocam.. gelen ekranda gif yada jpg seçebilir ve kalite yüzdesini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz...

batch ımage resızer programını kullanın tum resımlerı 5 dakıkada ıstedıgınız boyuta getırın b u arada soylemeden edemeyecegım sız resımlerı boyutlandırmasanız bıle e okula atınca duzgun gorunuyor nasıl ıs anlamadım bır ıkı resım attım sorun cıkmadı :D

Geri