Photoshop CS ve CS3 Fırça ekleme sorunu

Kodla Büyü

osiris

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar Photoshop CS ve CS3 Fırça ekleme sorunum var.

BRUSH klasörü içine fırmaları atıyorum. programı çalştırıyorum. ynei fırçaları bir türlü görmüyor.

CS de CS 3 de görmüyor. sanırım eksik birşey yapıyorum. fikriniz var mı?

C:\Program Files\Adobe\Photoshop CS\Presets\Brushes bunun içine atılacak sanırım yada yanılıyorum

yok abi direk dosyayı attım.

bissürü de fırçaattım. acaba fırça adlarıyla alakalı bir sorun mu?

belki de sürümle alakalıdır diycem ama CS3 olduğuna göre alt sürümlerinin de fıraçalarını tanıması gerekir sanırım

kodavcısı' Alıntı:
C:\Program Files\Adobe\Photoshop CS\Presets\Brushes bunun içine atılacak sanırım yada yanılıyorum

evet o klasöre atıyorum. allah allah

ne oluyor ya

kafayı yiycem

hocam brushes menüsü açıldığında üstteki ufak okun olduğu yerde "load brushes" kısmı varordan yüklemeyi denedinmi

Bilgisayarıma giriniz :

Yerel Disk C:\Program Files\Adobe\Adobe Photosop Cs32\Presets\Brushes klasörünü açın ve eklemek istediğiniz fırçanın dosyasını buraya atınız. Photoshopu açtıktan sonra fırçalar eklenmiş olacaktır.

adam bunu yazmış forumun birinde.

üleeeen kafayii yicem üleen :eek: :eek:

yüklediğin fırçaların isimlerinin olduğu yere baktın mı photoshopta.Ben şimdi yaptım gözüküyo. direk fırçaların gözükmesini bekleme

ftth61' Alıntı:
yüklediğin fırçaların isimlerinin olduğu yere baktın mı photoshopta.Ben şimdi yaptım gözüküyo. direk fırçaların gözükmesini bekleme

evet şimdi çözüldü sorun :(

kafayı yedirdi ama bana

Çok teşekkürler

arkadaşlar aşağıdaki resimde görüldüğü gibi;

önce gidip fırça aracını seçin. ardından çalışma sayfanızı açın. sonra sağ tıklayın ve kırmızı yuvarlak içine aldığım tuşa tıklayın. sağda fırça isimleriniz listeleniyor. istediğinizi seçebilirsiniz.

Geri