PGM'nin yanlış bilgi veriyor haberine PGM'den cevap geldi

Kodla Büyü

schumix

Seçkin Üye
Seçkin Üye

Ekli dosyalar

• mebb.jpg
    mebb.jpg
    388.4 KB · Görüntüleme: 2,155
Bu bir hipnoz yöntemimidir nedir lafı döndermiş dolaştırmışlar bildiklerini okumuşlar. İnsanlar gerçekten buna inanacaklar.
Biz hata yaptık diyecek halleri yoktuya...yalnış yola girmişler ve buna devam diyorlar.
Tebrikler PGM.

valla iyi kıvırmışlar, ben işin içinde olmama rağmen 4 defa okudum, bişey anlamadım. bilmeyen biri okusa haa, der bak bunlar haklıymış, başa çıkılmaz bunlarla. :-1:

Haha var ya insanları koyun olarak bellemiş bu kişiler. Nedir bu açıklamanın hedefi. Kendilerini öyle inandırmışlar ki öğretmenlerin m.l olduğuna, ne deseler inanacaklar sanıyorlar. Sinir hastası ederler insanı.

her tarafı oynayan personel genel müdürlüğü. Marur akıllı bir cevap beklemek yanlış olur.

bu kadar olur ne saçmalık biz sadece 2010-2011 bt öğretmeniyiz devletin sanki seneye biz yokuz da adamlar ileriden bahsetmiyor ne olacak 2011-2012 de
kıvır kıvır binlerce dansöz var

Bu cevap sadece geçiştirme bir cevaptır. Bu seneyi idare etmek için. Bahsedilen satır sadece 2010-2011 yılı için diyor zaten yani seneye bu ders kalkıyor. Bunu bile nasıl çevirip açıklama yapabiliyorlar hayret doğrusu... Bunun yerine gelecek sene şunlar olacak şeklinde açıklama yapsalar sorun hallolacak ama doğru ya PGM bile bilmiyor bizi ne yapacaklarını...

Yorum yazdım belki PGM okurda yeni bir yazı yayınlar. :sleep:

bu açıklamaya göre bu sene siz derse giriyorsunuz gibi bir ifade anlıyorum. o zaman bunu bir zahmet okul idarelerine de söyleseydiniz bir çok arkadaşımız bu sene 4 ve 5. sınıflara derse giremediği gibi bu yüzden norm fazlası olduk. Hadi PGM bu sene böyle kıvırdın diyelim seneye ne yapacaksın....
16 nisanda hep beraber Ankaraya...

Bizim amacımız sanki 11. madde. 11.madde seneye olacakmıymış :) Ya Biz bilgisayarcılar o kadar safmıyız Her düşündüğünü mantık çerçevesinde düşünen bir topluluk biz değilmiyiz. 11. maddeyi dayanak alarak açıklama yapmak hangi mantığa sığar :) Açıklamam mantıklı oldu mu :)

Tüm süreci bilmeme rahmen okurken evet PGM nin hiç sucu yokmuş bunlar yalan ve yalnış haber gibi algılanıyor. PGM böyle sayunmaları yaza dursun. Buna cevap vermek için bukadar uğraşacaklarına durumu düzeltselerdi yaaa...
Zorla okul değiştirmek zorunda kaldım bunun hesabını kim verecek. PGM Alis Harikalar Diyarında bizlere bir dünya yarata dursun...Bununla insanlar kana bilir ama Bilişim Teknolojileri Öğretmenleri asla.

bende haberi okuduğumda bişi anlamamıştım biz ne diyoz bunlar ne anlatıyo diye içimden geçirmiştim demek herkes aynı şeyi düşünmüş

hasari' Alıntı:
Yorum yazdım belki PGM okurda yeni bir yazı yayınlar. :sleep:

Aynen, arkadaşlar bakanlık bu siteye böyle bir açıklama gönderdiğine göre okunuyor demektir. Altından yorumları eksik bırakmayalım...

ne demiş şimdi bunlar.ne aciz insanlar yaa buna cvp yazanlar.günü kurtarma mantığında hepsi

yuh ya. öle bir cambazlık varki, açıklama hiçbirşeyi açıklamıyor. ama güzel olan demek ki bu tarz haberleri dikkate alıyorlar. aksiyon haberi çıksın bakalım nasıl kıvıracaklar.

siz maddelerden bahsediyorsunuz ama serbest etkinlik dersini sınıf öğretmeni işliyor branş öğretmeni değil
kesin net cümlelerle şu mevzuatları yazamazmısınız
herşey muallakta kalıyor yoruma açık çek çekebildiğin yere her il hatta her okul farklı uygulularken mevzuatları siz hala maddelerdesiniz

ya bu forumda değil miydi bazı arkadaşların dersi bizden geri aldılar, dahası ek dersi geri ödememizi istediler dedikleri.

Dahası sene başında gelen müfettişler ısrarla ders veremezsiniz dediler Müdür beye ve elimdeki ders saatinin yarısını kaybetmeme sebep oldular. Madem bu kadar açık ve net altta yer alan üç madde var: Çağıralım o müfettiş arkadaşları da nasıl olup da yanlış yorumlamışlar anlatıversinler bize.

Arkadaş bu açıklamaları yapan şahısı merak etmeye başladım.

sırf açıklama yapmış olmak için lafı döndürüp dolaştırıp kıvırmışlar.
Delikanlı gibi Bilişim Teknolojileri dersini kaldırdık diyememişler.

Bir resmi yazı yazılırken okuyanların net biçimde anlayabileceği ifadeler kullansalar bir tarafları eksilmez.

Arkadaşlar bu yazıdan çıkarılması gereken en önemli sonuç sonlara doğru geçen bakanlığımız bünyesinde çalışan BT öğretmenlerinin basına yansıttığı güncel haberlere kaynak teşkil eden... ibaresidir. Birileri bizi yakından takip ediyor ve yanlış anlamadıysam kızmaya bile başlamışlar. :++:

Beyler kimin başına ne geldiyse lütfen konuya yazsın. Bu böyle olmayacak.

enestar' Alıntı:
ya bu forumda değil miydi bazı arkadaşların dersi bizden geri aldılar, dahası ek dersi geri ödememizi istediler dedikleri.

Dahası sene başında gelen müfettişler ısrarla ders veremezsiniz dediler Müdür beye ve elimdeki ders saatinin yarısını kaybetmeme sebep oldular. Madem bu kadar açık ve net altta yer alan üç madde var: Çağıralım o müfettiş arkadaşları da nasıl olup da yanlış yorumlamışlar anlatıversinler bize.

Arkadaş bu açıklamaları yapan şahısı merak etmeye başladım.

sayın öğretmenim, size gelen müfettişlere ulaşma şansınız varsa, bu konuyu onlarla konuşun, müfettişlere de bu yaşananları ilgili yerlere iletecektir, ortada ders saati kaybı varsa, bir dilekçe verin, sizi zor durumda bırakanlarla uğraşın, bilgi edinme hakkınızı kullanın, özellikle yazının kayıt numarasını alın, takibini yapın... sizden ricam peşini bırakmayın...

:idea: Personel Genel Müdürlüğü "Serbest Etkinlikler" dersine branş öğretmeninin giremeyeceğini biliyor mu acaba?

yuci81' Alıntı:
:idea: Personel Genel Müdürlüğü "Serbest Etkinlikler" dersine branş öğretmeninin giremeyeceğini biliyor mu acaba?

bunun resmi yazısı varsa göndersek sağa sola, yine rezil olsa PGM

xtasy' Alıntı:
Arkadaşlar bu yazıdan çıkarılması gereken en önemli sonuç sonlara doğru geçen bakanlığımız bünyesinde çalışan BT öğretmenlerinin basına yansıttığı güncel haberlere kaynak teşkil eden... ibaresidir. Birileri bizi yakından takip ediyor ve yanlış anlamadıysam kızmaya bile başlamışlar. :++:
MEB yakında meb hattında BBNET i yasaklı siteler içine alırsa hiç şaşırmam. Önümüzü kesmek için yaparlar.

acer50' Alıntı:
yuci81' Alıntı:

bunun resmi yazısı varsa göndersek sağa sola, yine rezil olsa PGM

Baba adamlar yüzsüüüüüüüz. Göndersek ne olacak. Anlamıyorlar ki laftan. Saçma sapan cevaplarla geçiştiriyorlar. Sanırım bürokrat bunlar :)

xtasy' Alıntı:

Kızdıklarına emin olabilirsiniz hocam fakat basın ve eğitimci yazarları pgm'nin cevaplarıtatmin etmiyor ve verilen cevapların gerçeği yansıtmadığını, laf dolandırıldığını çok iyi biliyorlar.

Basının her kademesinin durumundan haberi var, sendikaların her kademesinin haberi var, birçok vekilin haberi var, artık meb birimlerininde haberi var (basın-gazeteciler ayrı ayrı bilgi edinmeye başvurduğunda hepsi anladı çalkantıyı), eğitimci yazarların, gazetecilerin vs vs

Haberlerimiz yine yayınlamaya devam edecektir, pgm'nin bu açıklamasına yanıtlarda gelecektir, muhalefetin faydası olur diyerek muharrem inceyle bile görüştük raporlar sanırım yarın ulaşır, eğitimbir merkezde zaten raporlarımız vardı, mevzuat bölümü incelemişti, gelişmeleri öğrenmek için yarın eğitimbirsen genel merkezle bşk. yrd. ile tekrar görüşeceğim. Norm olaylarının şu an durdurulmuş olmasında katkılar oldu.

Arkadaşlar Şu şarkıyı hediye diyorum....
Say yıllara bunu say vedalara
Yaz tükenen sevgimin en son damlasına
Vurdum duymaz tafralarla say aşkına
Esirgediğin zamana

Say yaşlara yaşanan telaşlara
Yaz hiçe saydığın hatrımın hesabına
Tarih oldun sen biraz önce
Öylesine sildim ki yok tozun bile

Bastın faka bastın beni fazla hafife aldın
Sustum diye yuttum diye oh be uyuttum sandın
Çantada keklik sandın da bak sen açıkta kaldın

the_korsan' Alıntı:
xtasy' Alıntı:

Kızdıklarına emin olabilirsiniz hocam fakat basın ve eğitimci yazarları pgm'nin cevaplarıtatmin etmiyor ve verilen cevapların gerçeği yansıtmadığını, laf dolandırıldığını çok iyi biliyorlar.

Basının her kademesinin durumundan haberi var, sendikaların her kademesinin haberi var, birçok vekilin haberi var, artık meb birimlerininde haberi var (basın-gazeteciler ayrı ayrı bilgi edinmeye başvurduğunda hepsi anladı çalkantıyı), eğitimci yazarların, gazetecilerin vs vs

Haberlerimiz yine yayınlamaya devam edecektir, pgm'nin bu açıklamasına yanıtlarda gelecektir, muhalefetin faydası olur diyerek muharrem inceyle bile görüştük raporlar sanırım yarın ulaşır, eğitimbir merkezde zaten raporlarımız vardı, mevzuat bölümü incelemişti, gelişmeleri öğrenmek için yarın eğitimbirsen genel merkezle bşk. yrd. ile tekrar görüşeceğim. Norm olaylarının şu an durdurulmuş olmasında katkılar oldu.

hocam çalışmalarınızı takdirle karşılaşıyorum Sivastan bi isteğiniz olursa ben buralardayım

Geri