Peugeot 206 Plus Yorumlarınız

Kodla Büyü

okyanus41

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar. Maksimum 30bine kadar bir araç düşünüyorum. Peugeot 206 Plus 2011-2012 modeller o civarda. Araç tasarım açısından da hoşuma gidiyor. O fiyata yüksek model ve az km'de bulmak imkansız. Yorumlarınızı alabilir miyim? Peugeot 206 Plus alınabilecek bi araç mıdır? Teşekkür ederim hepinize...

Hocam ben hiç kullanmadım ama bir Peugeot ustasından duyduğum şu; yakıt tasarrufu çok iyiymiş. İyi bir araç olduğunu duydum. Hatta ben de aynı araçtan alacaktım ama nasip olmadı. Ayrıca başka yorumlar da hep iyi yönde. Gene de takdir sizindir.

30 bine kadar araç düşünüyorsan o kesin 35 bini bulur hocam emin ol :) çünkü çok sınırda bir rakam, içine sinmesi için biraz daha zorlayabilirsin, ben de kota olarak 25000 belirlemiştim, şimdi 31000 liraya ibiza sahibi oldum, ve öneririm, yol tutuşu, konforu ve yakıtı gayet ekonomik, tüplü ile istanbuldan sakaryaya gidiş geliş 15 kuruş yaktı. bi bakının derim..

mesut_steel' Alıntı:
30 bine kadar araç düşünüyorsan o kesin 35 bini bulur hocam emin ol :) çünkü çok sınırda bir rakam, içine sinmesi için biraz daha zorlayabilirsin, ben de kota olarak 25000 belirlemiştim, şimdi 31000 liraya ibiza sahibi oldum, ve öneririm, yol tutuşu, konforu ve yakıtı gayet ekonomik, tüplü ile istanbuldan sakaryaya gidiş geliş 15 kuruş yaktı. bi bakının derim..
Hocam hayırlı olsun ibiza n kac model

selocan32' Alıntı:
Hocam ben hiç kullanmadım ama bir Peugeot ustasından duyduğum şu; yakıt tasarrufu çok iyiymiş. İyi bir araç olduğunu duydum. Hatta ben de aynı araçtan alacaktım ama nasip olmadı. Ayrıca başka yorumlar da hep iyi yönde. Gene de takdir sizindir.
Hocam çok teşekkür ederim. Baya bi olumsuz yorum yapan var ama olumlu yorumları duyunca da mutlu oluyorum. Çünkü tasarım olarak hoşuma giden bi araç

Her araba alınır fiyatı önemli. Piyasa malum ne kadar ekmek o kadar köfte diye bakmak lazım.

ben kullanıyorum, 2011 1.4 Hdi
Yakıt tüketimi çok iyi (km 18-20kr dizel).
Konfor çok aşırı bekleme belirli kronik sıkıntıları yok, o fiyat aralığı için iyi arabalardan biri.
Lastikleri 14" olduğundan biraz yere yakın ve en ufak çukurda titrer, bir üstü olan 207 daha iyidir.
Ama 26-27 ye temiz bulursanız alın, işinizi görür ve çok seridir.

Hocam çok hoşuna gidiyorsa sorman hata. Başkasının zevkine değil kendi hoşuna gidene bineceksin.Ne kadar soru sorarsan -elbette herkes kendi fikrini paylaşacak- kafan karışır. Temizini bulabilirsen al geç, hayırlı olsun şimdiden.

ykm den taksitle ayakkabı aldım 129 tl ye göndermediler. bitmiş :(
aynısı diğer sitelerde 169 :x
napıyım arabam da yok paramda :lol:

hocam çok yakın arkadaşım geçen sene 100bn km 2012 aldı 21 bin tlye
normal 206 nın biraz gelişmişi ama ben şuan 30 bin verilebilecek bi araba olarak görmüyorum 206+ ı

Geri