Peugeot 2008 Crossover Alın

Kodla Büyü

reveneyes

Aktif Üye
Madem böyle bir başlık var,iki işçi çalışan dost ailem bana 40 bin tl çekip sıfır dacia stepway aldık diyorsa bendeki 2013 model 1,6 dizel bu köpek gibi kahrımızı çeken ve 18. arabam olan bu aradan 2. el niye almadınız dedikten sonra size de önerim bu araba olur.Maceraya gerek yok.Benim aracım dizel Peugeot 2008 Crossover.

Hocam, konuyla alakalı değil ancak yine de söyleyeyim. Hem cümle uzunluğundan hem de noktalama yetersizliğinden olsa gerek yazdıklarını pek anlamadım.

Hocam göndermeden önce okudun mu ne yazdığını? Ben hiçbirşey anlamadım. Yanlışlıkla başka birine yazılmış whatsapp mesajı gibi olmuş :puhaha:

2008 in artıları nelerdir neden bu aracı alalım kullanıcı olarak yazar mısınız. bende bu tip bir araç almayı düşünüyorum.

İki işçi kardeşimiz birlikte 40bin tl çekip dacia yeni stepway almışlar.Bence en mantıklısını da yapmışlar şahane bir araba.Peugeot ise bundan biraz donanımlı ama fiyat tuzlu 88 ve 93bin gibi gösteriyor sitesinde.Ben de olsam dacia alırdım :mrgreen:

ne diyorsun hocam sen :? İki işçi daca almış, işsizler pevgeot mu almış. Ne yapmış bu adamlar sana

Hocam otomatik alacaklar. Kesinikle peugeot dizeline bulaşmasın. Vites geçişleri çok kararsız. Aynı seviyede renault captur otomatik çok daha kararlı vites geçişleri var.

reveneyes' Alıntı:
Madem böyle bir başlık var,iki işçi çalışan dost ailem bana 40 bin tl çekip sıfır dacia stepway aldık diyorsa bendeki 2013 model 1,6 dizel bu köpek gibi kahrımızı çeken ve 18. arabam olan bu aradan 2. el niye almadınız dedikten sonra size de önerim bu araba olur.Maceraya gerek yok.Benim aracım dizel Peugeot 2008 Crossover.

2-3 defa okudum. Anlamadım. Sorun ne?

Hakikaten kötü yazmışım,ama değiştirmeyi düşünmüyorum.Kızgın anıma denk gelmiş.Araba seçimi herkesin zorlandığı bir konu.Bu tarz araç almayı düşünen meslektaşım 50 bin tlye temiz ikinci el 2008 alsın.Gerisini düşünmesin.Yüksek,şık,az yakan,işletme maliyeti ucuz bir araba.Komple bakımını 200 tl ye yaptırdım geçen gün.Çok seri ve kıvrak sürüşe sahip.Aksesuar ile çok daha güzel hale gelebilir. Sıfır Dacia stepway alanları da kınamıyorum ama ben vermem o parayı

Geri