PERT KAYDI OLAYI

Kodla Büyü
iyide pert aracla normalinin arasında fiyat farkı öyle aman aman değil 4-5 bin lira fark için değmez bence 10 bin ve daha fazla fark varsa ve fiyatıda 10000 nin altındaysa alınabilir
yani 20 30 bine pert arabamı alınır saçma :-1:
birde servislerin nasılsa kaskodan diye fiyata yüklenmelerini destekliyorum takdir ediyorum

merhaba.. sen daha hayatında reklam görmemişin demekki kardeş.. bu yazdığım açıklamaların neresi reklam bi söylesene? menfeatim olacak hiç bir şey yazmadım ki sen nasıl reklam diyebiliyorsun bu yazdıklarıma.

arkadaşlar eğer satıcı samimi ise sorun yok ben kardeşime aldım accent era 12 bin liraya 2006 era varmı bunu alalı 2 ay olmadı dahası arkadaşımdan aldım pert alıp satıyor fiyat 40 bine yaklaşıyorsa 10 bin filan aşağı veriyorki satılsın yoksa zaten satılmaz satarken kişi bu araç pertti işte eski hali diyorsa fiyatta uygunsa alınır fiyatının 50 bin lira olduğunu bildiğim aracı arkaşa 36bine aldık 1 senedir kullanıyor 13 bin km aldı şimdi 28 binde araba hiç sıkıntı vermedi çok şükür satıcının samimiyeti önemli anlayacağınız.

Geri