Pencerelere sineklik nasıl yapabilirim

Kodla Büyü
Hocam evin bir penceresine dışardan yaptır. sonra o ölçüye göre sen yap. sanayilerde bunların malzemesini satan yerler var. ben yaptım 25-30 tl ye maloldu. dışarıda iki katı para alıyorlar.

İnternette nasıl yapıldığıyla ilgili videolar var. Youtubedan incelerseniz daha detaylı bilgi sahibi olursunuz. Zor değil.

Linkini verdiğim üründen aldım 6 lirya. Harika bişey açılma yırtılma vs olmuyor. Kışın sök bir sonraki yaz yenisinden tak

Hocam ben kapı sineklik yaptım 30 tl ye maloldu dışarıda 110 tl- alman gerekenler alimunyum sineklik profili menteşe ,profil köşe birleştirici,çıtçıt yerine mıknatıs ,tül,tülü tutturmak için plastik ip, açma kapama kolu, akıllı vida ve alimunyum profilleri kesmek için testere montaj işlemi için matkap.malZemelerin çokluğuna aldanmayın basit işlemler.dışarıdaki sineklikciler sizin kadar bile özenmeden yapıyorlar.küçük illerde malzemeleri bulmanız zor pimapenci satsada pahalı satar. İnternette malZemecilerden satanlarda var.bir ev normalde 300 tutuyorsa siz en fazla100 liraya mal edersiniz.

Geri