pdf dönüştürücü

Kodla Büyü

ersun

Aktif Üye
arkadaşlar pdf dosyalarını word ve excel'e dönüştürecek program arıyorum. bulduklarım hepsi yazıları bozuyor yada türkçe karekterleri tanımıyor bunun bir kolayı yokmu.

Hocam ben de dediğin problemle karşılaştım. word te ctrl+H ile bozulan karekteri yazıp olması gereken karakterle değiştiriyordum. Böyle düzeltmek fazla uzun sürmedi :)
Benim çözüm önerim bu. kolay gelsin

abby transformer programını tavsiye ederim. programı ararsanız ***** dosyası ile bulabilirsiniz. bulamazsanız eğer rapide upload etmeye çalışırım. programın boyutu 42 mb. gayet güzel çeviriyor uzun zamandır kullanıyorum..

Tanıtım:
Bu uygulama ile pdf (Acrobat File) uzantılı dosyalarınızı Microsoft Word, Excel, Html ve Text (txt) formatlarına çevirebilirsiniz.

Özellikleri:

-Herhangi bir kaynaktan pdf dosyalarınızı ekleyebilirsiniz. (import)

-Hızlı bir şekilde `pdf`lerden Word ve/veya Excel dosyaları oluşturabilirsiniz.

-xls (excel), doc (word), Html ve txt (text) formatlarında kayıt yapabilirsiniz.

-Pdf dosyalarındaki tüm grafik, resim ve yazıları kayıpsız olarak aktarabilirsiniz.

-Şifre korumalı pdf dosyaları ile işlem yapabilirsiniz.

-Beraberinde gelen eklenti ile word veya excel dosyaları içerisinde pdf dosyaları açabilirsiniz.

-Arayüzde Türkçe desteği olmasa da Türkçe dahil çok sayıda dildeki belgeleri dönüştürme imkanı.

http://rapidshare.com/files/50558793/pd ... r.rar.html

bu program yani abby çok güzel.

Solid pdf converter i bir deneyin isterseniz.
Ben denedim, türkçe karakterler ve tablolar dahil,
tümüyle word a aktarabilirsiniz.
İllaki bozuk yerler oluyor, ama ehven-i şer diyelim.
İnşallah yardımcı olabilmişimdir.

deli_divane' Alıntı:
Tanıtım:
Bu uygulama ile pdf (Acrobat File) uzantılı dosyalarınızı Microsoft Word, Excel, Html ve Text (txt) formatlarına çevirebilirsiniz.

Özellikleri:

-Herhangi bir kaynaktan pdf dosyalarınızı ekleyebilirsiniz. (import)

-Hızlı bir şekilde `pdf`lerden Word ve/veya Excel dosyaları oluşturabilirsiniz.

-xls (excel), doc (word), Html ve txt (text) formatlarında kayıt yapabilirsiniz.

-Pdf dosyalarındaki tüm grafik, resim ve yazıları kayıpsız olarak aktarabilirsiniz.

-Şifre korumalı pdf dosyaları ile işlem yapabilirsiniz.

-Beraberinde gelen eklenti ile word veya excel dosyaları içerisinde pdf dosyaları açabilirsiniz.

-Arayüzde Türkçe desteği olmasa da Türkçe dahil çok sayıda dildeki belgeleri dönüştürme imkanı.

http://rapidshare.com/files/50558793/pd ... r.rar.html

bu program yani abby çok güzel.
indiriyorum. geçen gün lazım olmuştu. arayacak vakit olamyınca tek tek elle geçirmiştim yazıları :D bunu da bir deneyeyim. teşekkürler hocam.

Geri