pcler açılmıyor

Kodla Büyü

ozlem22

Süper Üye
Süper Üye
elimde 3 tane kasa var, formatlanmıyodu hddleri görmüyodu filan low level format atiyim dedim, 1ine attım windows da kurdum 2gün filan çalıştı şimdi açılmıyo, 1ine daha attım ona windows bile kuramadım çünkü cdden boot edemiyorum. siyah ekranda kalıyo yazı bile çıkmıyo ekranda. ne yapmam gerekir fikri olan var mı?

hocam harddiski çıkar başka bilgisayarda formatı at ama dirverları kurarken kendi kasasına tak hddyi flashtan hem programları hem driverları kur bende de var aynı problem böle çözdüm

ramlari sökün eğer bip sesi gelirse(anakartın speakerı olmalı yoksa bi speaker takmalısın) anakart sağlam ses gelmezse anakart bozuk demektir bios dan olabilir biosu resetlemeye calışın

hiç mi yazı gelmiyor? o nası iş ya

benimde açılmama sorunum var ama hardiskin serial ayarlarından düzeltince açılıyor

cdrom değiştirdim format atmaya başladı ama yarısında hata verdi, şimdi tekrar deniyorum bakalım ne olucak..

:) ya cd cizik ya diskte badsector var gibime geldi

2sini de halletmiştim aslında formatladım bi güzel filan..biri çalışıyo ama diğeri tam kasayı topladım pcyi kapattım bi daha da açılmadı hiç elektrik gelmiyo, . bundan umudu kestim başka bi kasa daha vardı ona el atiyim dedim bunda da pc açılıyo fakat 5sn sonra fian kapanıyo..yorgunluktan geberdim bıraktım artık.. :D

Geri