Özür grubu Gaziantep'e tayin isteyecekler

Kodla Büyü

bilben2002

Site Gezgini
Selam, özür durumundan Gaziantep'e tayin isteyecek BT öğretmeni arkadaşlarım, buradan haberleşelim diye böyle bir konu açtım. Kontenjanlar açıldığında birbirimize bilgi verebiliriz.. Hatta tayin istemeyi düşündüğümüz okullar hakkında bilgi alışverişinde bulunabiliriz..

ben nizip MTAL de görev yapıyorum hocam. eş durumundan şehitkamil e tayin istemeyi düşünüyorum. norm açılırsa sadece meslek liseleri yazıcam, ortaokul yada genel lise düşünmüyorum.

hocam antepse fazla düşünme en fazla 3 . terchine yerleşirsin genelde millet g.doğudan kaçar geri gelen nadir olur

İsmail hancer hocam herhalde teknik öğretmen kadrosundasınız? Ben Böteciyim, bu yüzden teknik liseler açılsa bile isteyemiyorum..

hocam antepse fazla düşünme en fazla 3 . terchine yerleşirsin genelde millet g.doğudan kaçar geri gelen nadir olur
İnşallah dediğin gibi olur, ilçe merkezinde açık olan okullar listede görünürse sıkıntı yok. 148 puanım var, ama bakıyorum mesela, Ocak atamalarında hep köyler açık görünüyor..
Bu arada listeler hala yayımlanmadı..

Hocam acik olur merak etme ben il disi ile geldim 110 puanla cogu yer dolmadi. Ardina ilk atama yapildi ama o biraz fark ettirmis olabilir. Ozur icin tum normlar aciliyor o yuzden koy okullari cok gorunuyor.

Aşağıdaki okulları tercih edecek arkadaşlar puanınız nasıl.

(Muhtemel Boşalacak) - ŞEHİTKAMİL-Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
(Muhtemel Boşalacak) - ŞEHİTKAMİL-GAİB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
(Muhtemel Boşalacak) - ŞEHİTKAMİL-Hacı Sani Konukoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lises
(Muhtemel Boşalacak) - ŞEHİTKAMİL-Nigar Ertürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
(Muhtemel Boşalacak) - ŞEHİTKAMİL-Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
ŞEHİTKAMİL-Gaziantep Ticaret Odası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Arkadaşlar ben İslahiye isteyeceğim. Çok az okul açıldı maalesef.. Sadece iki tanesi ilçe merkezinde. Puanım 148. İslahiye yazacak var mı acaba?

Geri