Özür Durumu Önemli Gelişme.

Kodla Büyü
geceyolcusu2002' Alıntı:
tancan' Alıntı:
Gecen sene arkadasima tercih edecegi ilin butun ilçeleri açılmıştı. Inşallah bu sene de öyle olur.
Şubat özür grubunda sadece kendi ilçesini istemişlerdi ama umarım bu sene istediği ilçeleri isteyebilirler.
Subat kılavuzunda oyle bir madde yok ama

Şubat ayında eşim il dışından özür durumu ( eş ) tayini ile geldi. İlde bulunan bütün boş normlar ve muhtemel boşalacak normlar hepsi göründü.
İl dışı durum budur arkadaşlar.

OZOGUL' Alıntı:
Şubat ayında eşim il dışından özür durumu ( eş ) tayini ile geldi. İlde bulunan bütün boş normlar ve muhtemel boşalacak normlar hepsi göründü.

Peki ilici es durumunda durum nedir? Buyuksehrin iki farklı ilçelerine bu ildisinda geldik.gelecek ay onun oldugu ilce yada tum ilcelere isteyebilecek miyim?
Evet/ hayir?

EynelMefer' Alıntı:
OZOGUL' Alıntı:

Peki ilici es durumunda durum nedir? Buyuksehrin iki farklı ilçelerine bu ildisinda geldik.gelecek ay onun oldugu ilce yada tum ilcelere isteyebilecek miyim?
Evet/ hayir?

Geçen seneki klavuza göre söyleyeyim size...

Eşiniz ile sizin okullarınız farklı ilçelerde ise eşinizin okulunun bulunduğu ilçeyi isteyebilirsiniz. Tabi buarada ikamet adresinizde herikinizin ilçesi değil farklı bir ilçe ise ikamet adresinizin ilçeside size açılır. Durum böyle idi. Bu senede böyle olacağını düşünüyorum. İl içinde tüm ilçeler açılmıyor.

bu yazı ben ilişiği kestikten bir gun sonra bana tebliğ edildi... memden yazı geç cıkmıs... bu durumda Allah gostermesin ama eşimin tayini çıkmassa ne yapcaz...farklı illerde mi kalcaz... böyle sacma salak iş mi olur ya..

quote="EynelMefer' Alıntı:
OZOGUL' Alıntı:

Evet/ hayir?

Geçen seneki klavuza göre söyleyeyim size...

Eşiniz ile sizin okullarınız farklı ilçelerde ise eşinizin okulunun bulunduğu ilçeyi isteyebilirsiniz. Tabi buarada ikamet adresinizde herikinizin ilçesi değil farklı bir ilçe ise ikamet adresinizin ilçeside size açılır. Durum böyle idi. Bu senede böyle olacağını düşünüyorum. İl içinde tüm ilçeler açılmıyor.[/quote]

İldisi istememis olsaydim. Tüm ilçeler mi acilacakti? İptal edebiliyormuyuz simdi ildisini.

İldışı atamanızı iptal ettirme durumuna birşey diyemem.

2014 ocak ayında yapılan özür durumundan tayinde eşime benim bulunduğum ildeki ( Mersin ) tüm okullar açıldı. yakın uzak farketmeden. tüm ilçeler ve normlar açıldı. Ben A ilçesinde iken ona B ilçesinden okulları tercih ettik.
Bende ağustosta ki tayinde isteyecem eşimin olduğu ilçeye :)

Geri