ÖZÜR DURUMU KONTENJANLARI DOSYASI

Kodla Büyü
aman Allahım bilişimci olarak bana sakın excelden anlamadığınızı söylemeyin. 25 MB lık dosyada o kadar az kayıt olur mu yaaa, ayrıca Kocaeli Gebze STFA Teknik ve E.M.L de 2 bilişim açığı var duyurulur

ankarada ve antalya da yine açık göstermemişler buralar harbiden dolmuş demek:S

konyada hiçbir alandan hiçbir açık yok! bu liste doğruysa yandı gülüm keten helva..

bu listede yanlışlık var... çünkü 1-37 arası iller sayfasındaki okulların kurum kodu yok :S biz neye göre tercih yapıcaz

egitimci34' Alıntı:
ee.. kocaeli yoksa şimdi başvuru yapamıyor mu yuz bu durummda ?

Hocam neresini isteyeceksiniz kocaelinden, geçen sene ben geldim çok boş kaldı, merak etmeyin ama bir kocaeli il mem'e uğrayın haber verin durumunuzu. ne olacak ne bitecek diye bir fikir verirler ama çok boş kaldı en kötü yerler ile en iyi yerler doldu orta düzeyler kaldı, eminim ki çok çok iyi okullar açılacak bir kaç tane.

arkadaşlar bu liste tamamen yanlış. yaz döneminden sonra 10 tane atama yapıldı. ben kırşehirden çok iyi biliyorum oradaki okulların tamamı değişti. zaten adında da yazıyor 2012 agustos diye. bu listeye göre hiç birşey hesaplamayın.

arkadaşlar ağustosta paylaşılan yazıya atlamış birileri bizde açıp baktık ya laaa heheh :mrgreen:

Geri