Özür Durumu Foto Yükleme Sorunu...

Kodla Büyü

zodiac

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
merhaba arkadaşlar, okuldan bir öğretmen arkadaş özür durumu başvurusunu yaparken en fazla 6 adet Jpeg formatında foto yükleyin diye yazıyor, fotolar Jpeg formatında ve 135kb boyutunun altında olmasına rağmen Dosya Tipi JPEG olmalıdır diye hata veriyor sürekli, bu durum ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar var mı acaba? yardımcı olursanız çok sevinirim.

picresizer.com dan tekrar JPEG yapın hocam dosyalar 50 ile 135 kb arasında olmalı bu arada. .

ARKADAŞLAR GÖREV YERİ BELGESİNİ NERDEN YÜKLEYECEĞİZ. MEBBİSE GİRİYORUM. BAŞVURU MENÜSÜ ALTINDA ÖYLE BİR BUTON GÖREMİYORUM. YARDIM..

big_way' Alıntı:
picresizer.com dan tekrar JPEG yapın hocam dosyalar 50 ile 135 kb arasında olmalı bu arada. .

hocam program ile resim boyutunu küçülttükten yaptıktan sonra resim boyutuna ve tipine baktım, JPEG ve 45 KB görünmesine rağmen Dosya tip JPEG formatında olmalıdır diye hata veriyor yine :(

agamuratcelebi' Alıntı:
hocam bende de aynısı oldu dosya isimini değiştirdim tekrar farklı kaydet yaptım bu şekilde hallettim.

hocam çok teşekkürler yarın bu dediğiniz şekilde deneyeceğim, çok saçma ama normalde hiçbir sorun yok kabul etmemesi için.

Geri