Özür atamalari tercihler

Kodla Büyü
Arkadaslar cevabini bulamadigim bir soru var. Esim köy ogretmeni ve dogum izni bitti eylulde ucretsiz izne ayrilacak ayni zamanda da simdi evimizin yanindaki okula es durumundan tayin isteyecegiz.. soru şu tayin olursa eger ve atandigi okulda ucretsiz izne ayrilirsa hic calismadan 1 sene sonra yani 2015 te es durumundan tayin isteyebilir mi? yardimci olursaniz sevinirim...

anadolu liselerini tercih etsek derslerimiz mevcutmu ya da derse girmeden btr mi oluyoruz direk?

ben teknik eğitim çıkışlıyım ama seçtiğim ildeki hiç bir meslek lisesi açılmadı sebebi ne olabilir.

listede herhangi bir okul yok. kurum kodu ve kurum adı diye 2 kutu var ancak buralarda okullar çıkmıyor. listeden bulup mu yazacağız bu okulları. bilen var mı

her_dem' Alıntı:
listede herhangi bir okul yok. kurum kodu ve kurum adı diye 2 kutu var ancak buralarda okullar çıkmıyor. listeden bulup mu yazacağız bu okulları. bilen var mı

Evet hocam aynen yayınlanan listede kurum kodu var onu kopyalayıp ilgili yere yapıştırınca okul adı otomatik çıkar zaten...

Arkadaşlar tercihlerinizi kaydedebildiniz mi? Kaç defa uğraştım mebbis kaydetmiyor. Tekrar tekrar yazmaktan sinirlerim bozuldu :verymad:

hocam tarayıcınızın uyum sorunu vardır..
mebbis te soldaki duyurular kısmında bu konu ile ilgili açıklama var..

Arkadaşlar listedeki bir okulda BT sınıfı yok, okul dönüşümü sırasında İlkokula verilmiş. Ama okulun yeri iyi. Acaba tercih etsem mi? BT sınıfı tekrar açılır mi?

smhs' Alıntı:
Arkadaşlar listedeki bir okulda BT sınıfı yok, okul dönüşümü sırasında İlkokula verilmiş. Ama okulun yeri iyi. Acaba tercih etsem mi? BT sınıfı tekrar açılır mi?
hocam bnm okulumda aynı şekilde bt lab ilk okulda ama aynı bahçede olduğu için sıkıntı yok sizin okulda belki böyledir.

akoluacik' Alıntı:
smhs' Alıntı:
hocam bnm okulumda aynı şekilde bt lab ilk okulda ama aynı bahçede olduğu için sıkıntı yok sizin okulda belki böyledir.
Teşekkürler hocam, araştırayim o zaman.

bugun tercihlerin son günüydü cuma acıklancak gösteriyor klavuzda fakat daha erken acıklanabilir mi ?

Geri