Özel okula geçen öğrenci tableti ?

Kodla Büyü

uysal_rockci

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Merhabalar arkadaşlar ,
Okulumuzda özel okula geçen öğrenciler var . Özel okula geçtikleri için tabletlerini idareye bırakıp da gitmişler.
Tablet Yönergesine göre de yapılması gereken bu zaten.

Yönergede
Eğitimde FATİH Projesi kapsamında olmayan özel ve yaygın eğitim
kurumlarına kaydını aldırmış olan ve/veya mazeretsiz devamsızlık süresini doldurmuş
öğrencilere TBS verilmez.

şeklinde geçiyor.

Arada yapılan bazı görüşmeler sonucunda bakanlığın öğrencinin özel okula nakil durumları ile ilgil telpaya ve il, ilçe eğitmenlerine gönderdiği bir görüş yazısından söz ettiler. Buna göre öğrenci örgün eğitime devam ettiği sürece Tableti yanında götürebilecek dendi ve tabletleri giden öğrencilere iade etmemiz söylendi.

Ama buna benzer bir görüş yazısına ulaşamadım, bu tarz bir yazı elinde olan varsa paylaşabilirse sevinirim. Dosyama ekleyip, tabletleri tutanakla öğrencilere vereceğim.
Teşekkür ediyorum şimdiden

Hocam kurumnet üzerinden aradığınız yazı gelmişti. Pazartesi unutmazsam size gönderririm.. Özele geçen çocuklardan tablet alınmayacak diye..

Bir öğrencim özel okula geçti tableti almadık bir süre sonra şifresini unutmuş geldi e okul sisteminden çıktığından eba şifresi veremedim tableti aktif edemiyor akibeti ne olacak.

kubilay35' Alıntı:
Bir öğrencim özel okula geçti tableti almadık bir süre sonra şifresini unutmuş geldi e okul sisteminden çıktığından eba şifresi veremedim tableti aktif edemiyor akibeti ne olacak.

benzer durum bizde de vardı. yapılabilcek bişey yok gibi.

Özel okullarda e okul kullanıyor. Böyle bir durum varsa ebaya özel okul yetkilisi giriş yaparak öğrenciye şifre verebilir diye düşünüyorum...

Geri