ÖZEL EĞİTİM MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ (OKULU)

Kodla Büyü

SiyahAdam

Seçkin Üye
Seçkin Üye
ÖZEL EĞİTİM MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ (OKULU) İLE Özel Eğitim Meslek Lisesi biribirinden farklımı..Bir BÖTE mezunu olarak Mesleki Eğitim merkezine öğretmen veya idareci olarak atanabilirmiyim..Bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın

Atanırsın hocam.Çalışanlar var biliyorum. Ama Atandıktan sonra buraya yine konu açar norm fazlası oldum ne yapmalıyım diye sorarsınız.Statüsü konusunda iyi arastırma yap

Öğretmenim bu okullar ortaöğretimi bitirmiş lise düzeyinde Zihinsel Engelliler için açılan liselerdir.Buraya atanmanız pek mümkün görünmüyor.Bu okullarda normunuz yok çünkü...Okul formatör isterse çalışabiliyorsunuz.Saygılar...

Yahu okulun ismi var. Soyadını gizlesen ne olacak. Okul sitesini açıp bakınca ismi görünüyor zaten :puhaha: :puhaha: :puhaha:

Ayrıca görülen bir diğer ayrıntı okulda Bilişim Alanı var...

Öğretmenim 15 yıldır mesleki egitimde çalısıyorum.Bu dedıgınız o okul için gecerlidir ama diger illere bakın brsnş yoktur.Hayırlı olsun hiç kacırmayın derim.Özel egitimde çalışmanızı şiddetle öneririm.Rahat ve %25 fazla ek ders daha ne olsun...:)

Özel eğitim okuluna farklı okuldan btr olarak görevlendirildiğimizde ekders %25 fazla mı ?

hocalarım benim de bir sorum olacak.
ben özel eğitim iş okuluna atandım. buradaki öğretmenler ek ders ücretlerini %25 fazla alıyorlar. benim ise bu okulda 8 saat dersim var ve diğer günler bt rehberliği yapıyorum. ben normal ek ders mi alırım? yoksa %25 fazla mı?

%25 fazla alırsın aynı durum başıma geldi resmî yazı istediler ilden yıl sonunda geriye dönük ödeme yapıldı.

Geri