Oyun Kutusu 2 | Developer

Kodla Büyü

developer

Süper Üye
Süper Üye
Merhaba arkadaşlar oyun kutusu çalışmamın ikinci paketinide yayınladım. Paket içerisinde 15 adet oyun bulunmaktadır.Oyunları tek tek seçtim.Yararlı olması dileğiyle..
Not: Bu çalışma AutoPlay Media Studio ile hazırlanmıştır.

Ekli dosyalar

• adsız.JPG
    adsız.JPG
    152.6 KB · Görüntüleme: 2,276
karinca_52' Alıntı:
bunun yapımını anlatmak diğerleri için faydalı
Tüm arkadşalara öncelikle teşekkür ederim.Hocam öncelikle bir taslak hazırlayın autoplay ile Autoplay bölümünde sorun cevaplayalım durup dururken yapımını anlatmak saçma olur. :)

Hocam, çok acil bir sorunum var ama telefonla görüşmemizg erekiyor. Sorunumu çözerseniz, maddi ve manevi katkıda bulunabilirim. Cevabınızı bekliyorum. nkobya@gmail.com. Projem hazır, 4 dvd'lik bir proje, sırf bu sorunu çömek için bekliyorum. Görüşelim mutlaka...

Hocam bu oyun kutusunu template olarak yükleyebilir misiniz? Veya hazırlanışı için açılışta hangi seçeneği seçiyoruz, neler yapıyoruz? Ben programı biraz kurcaladım ama oyun kutusu için nerden başlayacağımı bulamadım. Programın eğitimi diye açılan başlıkta da direk kodlamaya giriş yapılmış. Dili basitmiş ama öncesinde bi arayüzü tanıyabilsek daha iyi olmaz mı? Ben bu oyun kutusundaki oyunlara ekleme çıkarma yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim...

Eslivya' Alıntı:
Hocam bu oyun kutusunu template olarak yükleyebilir misiniz? Veya hazırlanışı için açılışta hangi seçeneği seçiyoruz, neler yapıyoruz? Ben programı biraz kurcaladım ama oyun kutusu için nerden başlayacağımı bulamadım. Programın eğitimi diye açılan başlıkta da direk kodlamaya giriş yapılmış. Dili basitmiş ama öncesinde bi arayüzü tanıyabilsek daha iyi olmaz mı? Ben bu oyun kutusundaki oyunlara ekleme çıkarma yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim...
Derslerini ekleyeceğiz.

atungad' Alıntı:
Güzel ve başarılı bir çalışma olmuş hocam.
Teşekkürler...

Geri