otomuzun CD çaları çakma trac k çalmıyor, ya sizde?

Kodla Büyü

processor

Aktif Üye
Yeni oto aldık, peugeot 307. CD çalarda sadece trac k çalıyor. Ama satın aldıysanız. bilg.daki mp 3 lerden trac k oluşturuyorum onları çalmıyor. Bu nasıl olabilir. Yani ikisini nasıl ayırt ediyor. Elimde bir sürü mp 3 var ve oto için karışık bişeyler yapmak istiyorum. Araba kabul etmiyor yahu!

teşekkürler cevaplar için ama peugeot bayii ni aradık çakma trac k çalmadığını söyledi. İkisinin farkını nasıl ayırt edebiliyor çözemedim :shock:

nero ile ses-müzik cd si yarat diyerek oluşturduğumuz cd mercedes marka araçta çalışıyor. nero ile denemediyseniz deneyin derim.

processor' Alıntı:
Yeni oto aldık, peugeot 307. CD çalarda sadece trac k çalıyor. Ama satın aldıysanız. bilg.daki mp 3 lerden trac k oluşturuyorum onları çalmıyor. Bu nasıl olabilir. Yani ikisini nasıl ayırt ediyor. Elimde bir sürü mp 3 var ve oto için karışık bişeyler yapmak istiyorum. Araba kabul etmiyor yahu!
bizim bir arkadaşta da vardı 307. gerçekten çok seçici. Bazı orjinal track albümmleri bile çalmıyordu :)

omerdurmus' Alıntı:
processor' Alıntı:
bizim bir arkadaşta da vardı 307. gerçekten çok seçici. Bazı orjinal track albümmleri bile çalmıyordu :)

hocam ne tavsiye edersiniz. Nero ile track yazdırdım. Görünüşte biçim olarak satın aldıklarımızla hiçbir fark yok. Neyi nasıl ayırt ediyor blmiyorum. Dediğiniz gibi bir kere satın aldığımızı da çalmadı.

Geri