Otomatik Güncelleştirmeler

Kodla Büyü

monaroza

Site Gezgini
okuldaki bilgisayarlara sürekli otomatik güncelleştirme uyarısı geliyor. öğrenci farketmeyince de bilgisayar kapanıyor, bunu önleyemiyorum. bu güncelleştirmelerin gelmemesi için illa otomatik güncelleştirmeleri kapatmalı mıyım başka bir yolu var mı? geçen dönem hiç böyle bir durumla karşılaşmamıştık.

Bilgisayarım / sağ tuş / otomatik güncellemeler...

Gerekli seçenekler mevcut orada; kapatılabilirde güncelleme saati farklı bir zamanda gösterilebilir. Yada otomatik kapat seçeneği iptal ettirilir.

hocam benimde sıkıntım vardı bu konudaa ...güncelleştirme günlerini ve saatini değiştirmiştimm... paylaşım için sağoll :D

Hocam makinalarınızda güvenlik kartı veya deepfereze gibi programlar varsa kesinlikle otomatik güncellemeleri kapatmanızı tavsiye ederim. Eğer kapatmazsanız her kapanışta güncellemeleri yüklemeye çalışır ve yükler ama bilgisayar kapanıp açıldığında güvenlik kartı ve deepfereze güncellemeleri siler ve yine bil. kapanırken güncellemeler karşınıza cıkar. Yani kısır bir döngü devam eder gider.Kapatmak için (denetim masası --> yönetimsel araçlar--> hizmetler --> hizmet yerel --> otomatik güncellemeler den devre dışı bırak ) en güvenlisi bu ordaki secenek eger( başladı) ise durduru işaretleyin ve sonra devre dışı yapın.

OTOMOTİK GÜNCELLEŞTİRME UYARISI

EĞER GÜVENLİK KARTI VARSA İLK AÇILIŞTA KART MENÜSÜ GELDİĞİNDE "CTRL + G " TUŞUNA BAS VE GELEN MENÜDEN KART ŞİFRESİNİ GİRE. BİLGİSAYAR AÇILDIKTAN SONRA DENETİM MASASINDAN GÜNCELLEŞTİRMEYİ KALDIR TEKRAR BİLGİSAYARARI AÇARSAN GÜNCELLEŞTİREM UYARISI BİR DAHA ÇIKMAYACAKTIR.

OTOMOTİK GÜNCELLEŞTİRME UYARISI

EĞER GÜVENLİK KARTI VARSA İLK AÇILIŞTA KART MENÜSÜ GELDİĞİNDE "CTRL + G " TUŞUNA BAS VE GELEN MENÜDEN KART ŞİFRESİNİ GİRE. BİLGİSAYAR AÇILDIKTAN SONRA DENETİM MASASINDAN GÜNCELLEŞTİRMEYİ KALDIR TEKRAR BİLGİSAYARARI AÇARSAN GÜNCELLEŞTİREM UYARISI BİR DAHA ÇIKMAYACAKTIR.

Geri