Otomatik 2013 i20 1.4 Önerir misiniz. ?

Kodla Büyü
otomatikleri 4 vites olduğu için yakıtı yüksek. otomatik vitesi ve motoru sorunsuz

Hocam ben de 2016 sı var güvenlik ve yol tutuş çok iyi, otomatik vites güvenilir fakat 4 ileri, yakıt Yen'i kasalarda biraz fazla ama bunda nasıl bilemiyorum

Hocam kayınpederim 2015 model 1.4 otomatik benzinli kullanıyor.
+ çok konforlu bir araç
+ motor sesi yok denecek kadar az
+ vites geçişlerini hissetmezsin
- 1.4 benzinli çok yakıyor. (0,50 kuruş)
- 4 ileri şanzuman eski bir şanzuman, günümüzde 6, 7, 8 ileri şanzuman teknolojileri bile eskidi neredeyse.
- yokuş performansı iyi değil.

Bu araç bu kadar yakıyor mu arkadaşlar. Istanbul içi kullanacağız. Trafiği dur kalkı fazla. Cvt oldugu için otomatik te bir sikinti olmaz diyorsunuz. Ben de öyle duydum. Yorumlar için teşekkürler. Eklemk isteyen varsa buyursun lutfen.

Bu araç bu kadar yakıyor mu arkadaşlar. Istanbul içi kullanacağız. Trafiği dur kalkı fazla. Cvt oldugu için otomatik te bir sikinti olmaz diyorsunuz. Ben de öyle duydum. Yorumlar için teşekkürler. Eklemk isteyen varsa buyursun lutfen.
cvt degil bu arac tam otomatik 4 ileri. 10 litre yakar hocam istanbul sehir ici lpgsiz uzer. yaris jazz da cvt bulunuyor.corsada da tam otomatik var ona da bindim sarfiyat fazla 4 ileri tam otomatikler boyle hocam.ama sanziman tas gibidir. cift kavramalilar daha konforludur lakin arizasi tuzlu oluyor

Eşim de ben de kullanacağız hocam. Tecrübeli değiliz. O yuzden corsalara biraz daha yakiniz sanki.

Geri