Oto Koltuğu Önerisi

Kodla Büyü

Gökege

Site Gezgini
4 bin tl civarında güvenlikli, rahat, isofixli, 30 kg a kadar kullanılabilecek oto koltuğu almak istiyorum. Memnun kalıp tavsiyede bulunabilecek var mı?

Son düzenleme:
hocam kaç kg düşünüyorsunuz? 9-18 ise be safe izi comfort x3 isofix tavsiye ederim adac çarpışma teslerinden de yüksek puan almıştı.Şu anki fiyatı nedir bilmiyorum ama

Hem 9-18 hem de 15-36 besafe kullandım biraz pahalıdır ama güvenlik olarak üst seviyededir. Tavsiye ettiğim kimseden de memnuniyetsiz bir dönüş almadım. Kuzeyliler bu işi biliyor.

Baby plus Angel wings kullandım oğlumda. Kızımda da kullanıyorum şu an. İsofix yoktu aracımda o zaman. İsofix olanı almadım. Memnunum. İkisi de severek kullandılar.

30kg a kadar zor hocam. Genelde 2 sınıf oluyor 30 kg üst kg sınıfı. Meşhur markalarda pek olmuyor öyle.

1 ve 4 yaşında çocuklar. 30 kg a kadar kullanabileceğim bir koltuk düşünüyorum hocam.
Benim bu koltuğu çocuklar üzerinde yazan yaştan daha fazla kullandılar. Oğlum 1. sınıf bitene kadar kullandı. Kızımda şu an 1. sınıfta. Hatta haftas onu memlekete gittik. Önce koltuksuz denedi. Yok ben koltukla gideceğim etrafı göremiyorum, hem de rahat değil böyle dedi.

Son düzenleme:
Fiyatını bilmiyorum ama 2 tane kullanıyorum. Heyner Kids İnfiny Twist 360 kaza videolarını falan izleyerek almıştım çok iyi gerçekten. Diğer kullandığım isr kraft spin signal 360 ondan da memnunum ama kumaşı terletir. Ne olursa olsun 360 derece dönen alın hocam indirip bindirmesi büyük kolaylık.

kiloya göre 9-36 kg almak daha mantıklı geliyor bütçe açısından ama onda da şöyle bir sorun oluyor: ilk kullanımda 9-10 kg lık bebek etrafı görmekte zorlanıyor binmek istemiyor. 9-18 kg olanların görüş açısı daha iyi oluyor. dediğim gibi bizim ki 25 kg hala kullanıyoruz. isofixli değil takıp çıkarması kolay. (başka araçlara takmak falan..)

Geri