OSYM yönetici modülü programı

Kodla Büyü

eso09

Site Gezgini
osym nin öğretmen isimlerini güncellemek için gerekli programını müdür yardımcısının bilgisayarına yükleyeceğiz ama bir türlü bulamadım. verilen linkler ya çalışmıyor yada hata veriyor. yardım ederseniz sevinirim.

Telefon ile ulaşman gerekiyormuş. Biz yazın yüklemiştik ama format atımı sonrası kaybettik. Osym sitesinde ilgili program ile olan bağlantı kaldırılmış bunun yerine bir telefon numarası eklenmiş.

hocam telefon açıp adres aldık ama verdikleri adreste boş çıktı.. bi de bilmiş bilmiş başka yerden yükleyemezsin zaten demişler napıcam şimdi müdür yard. beni sıkıştırıp duruyor sinir oldum ha

eso09' Alıntı:
hocam telefon açıp adres aldık ama verdikleri adreste boş çıktı.. bi de bilmiş bilmiş başka yerden yükleyemezsin zaten demişler napıcam şimdi müdür yard. beni sıkıştırıp duruyor sinir oldum ha

Ben telefon numarasını müdür yardımcısına ilettim. Telefonda ne söylemesi gerektiğini de hemen hemen tarif ettim. Ne yaptığını bilmiyorum ama bana olumlu veya olumsuz bir dönüt gelmedi.
Bu arada verdikleri adres neymiş Hocam?
http://smis.osym.gov.tr/smis/setup.exe

Ben hala halledemedim
Dediğiniz linklerden setup çalıştırıyorum ama ddl sql..bla bla ..hatası veriyor...Nedir bu acaba site sizde açılıyor mu?
Önceden net framework update 'in de dosyalar yüklüydü..Onlara da ulaşılmıyor...

"Başvuru Merkezi İşlemleri Sistemi uygulamasını bilgisayarınıza yüklemek (kurmak) için gerekli bilgiyi ÖSYM Sistem Destek Merkezini (0 312 298 80 80) arayarak alabilirsiniz"

Ulaşabilen var mı ne diyorlar?

0312 298 80 80 sürekli mesgul.
başka iletişim numarası bilen var mı ?
bizde yeni müdüre şifre almaya çalışıyoruz.

zonk artık fotoğraf olmadan kayıt yapılmıomş bi de tüm örtmenlerin fotoğrafları çekilip konulacakmış ıbanlarıylan.bu ne hacı ya.yeniden kimlik sorgulamasına sokucaklar "ben kimim ben neyim "

bu programın içinde görevli bilgilerini yüklerken personel fotografı çekmemizi istiyor.yani hazır çekilmiş resimleri koyamıyoruz.sadece camera bağlamk gerekiyor :verymad:

yada ben bulamadım.

pc ye bğalı web cam olucak, IBAN , e posta tek tek irmeden olmuyor arkadaşlar, tüm bilgiler eksiksiz girilmesi lazım

Geri