ösym gis bir çok öğretmeni sistemden silmiş

Kodla Büyü

realforever

Seçkin Üye
Seçkin Üye
İyi günler arkadaşlar.Ben ve eşim ortaokulda öğretmeniz.Bizim ilçede sınav merkezi olan bir liseden geçen yıl gis.osym.gov.tr sistemine kayıt edildik.Geçen hafta gis sistemine gireyim sınav var mı yok mu diye bir baktım kaydım silinmişim.ACaba başka bir okulda olduğumuz için mi sildiler bizi.
Bugün kayıt yaptırdığım liseye gittim sizi niye silmişler felen filan dedi bu durumu sormadan sizi kaydedemem dedi.Bu konu hakkında bir bilginiz var mı acaba
2016 yılında başka bir okulda olup gis sistemine kayıt yaptıran var mı.

başka okula gittiyseniz o yüzden silinmişsinizdir hocam. gittiğiniz okulun sizi kaydetmesi gerekiyor ki kaydedebilmesi içinde sizin diğer okuldan silinmeniz gerekiyor iki yerdede kayıtlı olmamanız için benim bildiği kadarıyla böyle.yeni okulunuza kaydetmelerini söyleyebilirsiniz.

Şimdi ösym sınav işlemleri işlerini güncelledi. Mesala ais,gis bilmem bütün işlemleri için tek bir şifre aynı şifreyle giriş yapabilmek üzere sistemi yeniden yapılandırdı. Yaşanan sıkıntının bu güncellemden kaynaklandığını düşünüyorum. Hatta okul ösym işleri için artık internet üzerinden bir siteden işlemler yapılıyor. Bugün ösym yi arayıp yeni şifremizi istedik. Gittiğiniz okulda şifrenizi idareden isteyin. Muhtemelen sorun düzelir..

mistikowski' Alıntı:
Şimdi ösym sınav işlemleri işlerini güncelledi. Mesala ais,gis bilmem bütün işlemleri için tek bir şifre aynı şifreyle giriş yapabilmek üzere sistemi yeniden yapılandırdı. Yaşanan sıkıntının bu güncellemden kaynaklandığını düşünüyorum. Hatta okul ösym işleri için artık internet üzerinden bir siteden işlemler yapılıyor. Bugün ösym yi arayıp yeni şifremizi istedik. Gittiğiniz okulda şifrenizi idareden isteyin. Muhtemelen sorun düzelir..

sizin okul müdürü kadrosu sizin okulda olmayan bir öğretmeni kayıt etti mi sayın hocam.Benim kadromun bulunduğu okulda gis sistemine kayıt edilmiyor.Bende benim bulunduğum ilçede kayıut yapran tek bir okul olan anadolu lisesi müdürüne rica edip gis sitemine kayıt ediyor.Acaba bu yılda rica etsem kayıt eder mi.

Sömestr tatiline beni sistemden çıkarmışlar.eni sistemden çıkarmışlar kayıt edemeyiz diyebilir mi

realforever' Alıntı:
mistikowski' Alıntı:

sizin okul müdürü kadrosu sizin okulda olmayan bir öğretmeni kayıt etti mi sayın hocam.Benim kadromun bulunduğu okulda gis sistemine kayıt edilmiyor.Bende benim bulunduğum ilçede kayıut yapran tek bir okul olan anadolu lisesi müdürüne rica edip gis sitemine kayıt ediyor.Acaba bu yılda rica etsem kayıt eder mi.

Sömestr tatiline beni sistemden çıkarmışlar.eni sistemden çıkarmışlar kayıt edemeyiz diyebilir mi

benimde bu dönem okulum değişmişti ve sistemde kaydım yok gibi uyarı alıyordum geçen yine denedim,şifremi unuttuma tıklayıp yeni şifre aldım,giriş yaptım. bilgilerime baktığımda yeni okulumun adı yazıyordu,ibanımı güncelledim. sınav görevi başvurusu bile yaptım.
şifremi unuttuma tıklayıp deneyin bence..

Geri