Ortaokulda çalışan teknik öğretmen özel hizmet tazminatı

Kodla Büyü
Arkadaşlar ortaokulda görev yapıyorum. Teknik eğitim fakültesi mezunuyum. Benim durumumda olan arkadaşların bordrolarında özel hizmet tazminatı,ek ödeme ve ek tazminat gibi bilgileri nasıl görünüyor acaba?

Norm fazlası arkadaşları ilçe emrine almışlardı. Onlar, bizim "Meslek Lisesinde" aldığımız "Teknik Hizmet" ile ilgili ödemeyi alamıyorlarmış.
Ortaokulda da durum aynıdır herhalde.

Kadronuz meslek lisesinde olmadıktan sonra teknik eğitim tazminatı alamıyorsunuz hocam. Kadro meslek lisesindeyken, başka okula görevlendirilseniz alırsınız ama.

Şu an teknik hizmet adı altında bir tazminat almıyorum görünüyor. Bunda bir sıkıntı uok Ama bordromda ek tazminat gibi bir alan yok. Bu normal midir?

Şu an teknik hizmet adı altında bir tazminat almıyorum görünüyor. Bunda bir sıkıntı uok Ama bordromda ek tazminat gibi bir alan yok. Bu normal midir?
hocam aynı durumdayız bende ona kafa yorup duruyorum günlerdir. ortaokulda teknik öğretmen olmanın hiç bir ayrıcalığı yok sanırsam

meslek liseleri, mesemler, çok programlı liseler, hem ve olgunlaşla ens de kadrosu bulunan teknik öğretmenler ek tazminattan faydalanabilir.

Geri