Ortaokul Öğrencileri için kodlamaya yönelik egzersiz planı

Kodla Büyü
Hemkurs diye bir site vardı. Netten aratırsanız bulursunuz. Güzel kullanışlı planlar hazırlayabilirsiniz oradan.

Satranç, model uçak, zeka oyunları gibi bir konuda eğitmenlik sertifikanız yoksa maalesef bizim açabileceğimiz tek egzersiz tubitak egzersizi. Onun içinde planlar hayli mevcut internette. Kodlamaya dönük Halk Eğitimden kurs açabilirsiniz. Modüller konular zaten halk eğitimin sitesinde belirlenmiş. Şartlarınıza uyan birini açabilirsiniz.

Arkadaşlar halk eğitimde de sadece haftasonu açabilirsin diyorlar ilçe memden. Başka türlü ekders alamazsın dediler bugün. Yazı da gösterdiler. Bu konuyla ilgili bakanlıktan görüş istenmiş. Cumartesi pazar, ara tatiller ve yaz tatili haricinde ekders ödenmez diyor yazıda. Halk eğitimden açan varsa nasıl açtığını açıklayabilir mi?

Arkadaşlar halk eğitimde de sadece haftasonu açabilirsin diyorlar ilçe memden. Başka türlü ekders alamazsın dediler bugün. Yazı da gösterdiler. Bu konuyla ilgili bakanlıktan görüş istenmiş. Cumartesi pazar, ara tatiller ve yaz tatili haricinde ekders ödenmez diyor yazıda. Halk eğitimden açan varsa nasıl açtığını açıklayabilir mi?
Bu durumda Halk Eğitimler hafta için kapalı mı🤔

Hocam ben geçen sene de actim .Lisedeyim ,tamamen ilcedekilerin insiyatifinde.Teknofest ,Tübitak ,robot yarışmaları hepsine başvurduk katıldık.Yil sonunda bir de okulda robotik kodlama şenliği yaptık ürün olarak .Bence yine de deneyin şansınızı .Ben 3 3 olarak açtım atayım planı size

ben geçen sene hem den 2 kurs açtım peş peşe, ikisinin günü de pazartesiydi ve ücretini aldım. Tam bir netlik yok anlaşılan yere göre değişiyor

Geri