Orjinal Office Yazılımı Edinin Uyarısı

Kodla Büyü

acam42

Site Gezgini
Bir kaç gündür bilgisayarımda sağ alt köşede "Orjinal Office Yazılımı Edinin" uyarısı geliyor ve bir türlü gitmiyor. ctrl+alt+del yapıp işlemi sonlandırıyorum tekrar geliyor. nasıl çözebiliriz bu sorunu acaba bilen var mı?

office'i kaldırın, (yalnız registry den de silmeniz gerekiyor). Daha sonra başka bir office cd.sinden tekrar kurun.

ugurcetin' Alıntı:
office'i kaldırın, (yalnız registry den de silmeniz gerekiyor). Daha sonra başka bir office cd.sinden tekrar kurun.

o yöntem de çözüm getirmiyor, aynı uyarıyı veriyor tekrar, başka bi yol gerekiyoo

arkadaşlar o uyarı artık gelmez oldu ama office ürünlerini normal olarak kullanıyorum. eee şimdi noolacak gelip tutuklamazlar dimi? :p

bilgisayarbilisim33' Alıntı:
arkadaşlar o uyarı artık gelmez oldu ama office ürünlerini normal olarak kullanıyorum. eee şimdi noolacak gelip tutuklamazlar dimi? :p

pc. yi yeniden başlattığında da mı gelmiyo uyarı, ben de işlemi yaptığımda gitti ama restart sonrası tekrar geldi :?

_siyah_' Alıntı:
bilgisayarbilisim33' Alıntı:

pc. yi yeniden başlattığında da mı gelmiyo uyarı, ben de işlemi yaptığımda gitti ama restart sonrası tekrar geldi :?

hocam ben hiç bir şey yapmadım uyarı gelmez oldu. Yani günlerce o uyarı geldi, bi gün açtım gelmedi. o gün bugündür gelmiyor. aaa bi dakika diğer öğretmenimiz bi şeyler yapmış olabilir, ona da bir sorayım cevap yazarım tekrar...

Hocam diğer öğretmen arkadaşımıza sordum bi şey yapmamış, bi de diğerine sorayım belki o bişeyler yapmış olabilir. 3 öğretmeniz biz 2 öğretmen gibi yazmışım daha önce kusura kalmayın :lol:

Geri