org uzantılı site açmak

Kodla Büyü
hocam isimtescil.net adresinde kampanya var. ben aldım alan adı . ama hala joomla kurmaya çalışıyorum bir türlü beceremedim :S

furkanhoca' Alıntı:
hocam isimtescil.net adresinde kampanya var. ben aldım alan adı . ama hala joomla kurmaya çalışıyorum bir türlü beceremedim :S
:) ben de az önce orayla ilgileniyordum.. 1 yıllığına fiyat iyi ama yıl arttıkça oran daha da artıyor..

hocam ne seviyedesin site tasarımda bilmiyorum ama ben joomla denemek için bu işe girimiştim. sanırım beceremeyeceğim bu işi. ben de hazır bir şablon üzerinden yola çıkarak html tabanlı bir site yayınlayacağım

turapt' Alıntı:
:) ben de az önce orayla ilgileniyordum.. 1 yıllığına fiyat iyi ama yıl arttıkça oran daha da artıyor..

Normal fiyatı 8,9 $ yani 16 TL
1 yıllık kampanya yapılmış durumda : 5 tl civarında...

Domain almakdan bu kadar korkmayın ve 3- 5 tl hesabını yapmayın derim; eğer ki iyi bir projeniz varsa.

Şu an adıma kayıtlı 100 üzerinde domain var. Tutanda oldu, tutmayanda...

furkanhoca' Alıntı:
hocam ne seviyedesin site tasarımda bilmiyorum ama ben joomla denemek için bu işe girimiştim. sanırım beceremeyeceğim bu işi. ben de hazır bir şablon üzerinden yola çıkarak html tabanlı bir site yayınlayacağım

Furkan bey siteyi kurduğunuz ve fikir değiştirmeniz arasından 12 saat geçmiş değil.

İnsaf adamların yaptığı scripti ve tasarım olayı 12 saate çözülecek olsaydı Web Tasarımcılık yol geçen hanı gibi herkes 1-2 saatde sitesini yapardı...

hocam kızma ya . ben kendi kendime kızıyorum , ben de senin gibi bu işin gerçekten büyük maharet olduğunu düşünüyorum , sen ve senin gibi bilişimsever arkadaşlarımız gerçekten çok güzel işler çıkarıyorsunuz. kendi adıma şu anda joomlayı kurabilmiş bile değilim , yoksa modül ekleme , makale yazma felan tabi ki kişilerin marifetine ve yaratıcılığına kalıyor bunun farkındayım. ve alıntı yaptığın mesajımda sen ve senin gibi tasarımcıların emeğini küçümsediğimi düşünüyorsan yanılıyorsun hocam.

furkanhoca' Alıntı:
hocam kızma ya . ben kendi kendime kızıyorum , ben de senin gibi bu işin gerçekten büyük maharet olduğunu düşünüyorum , sen ve senin gibi bilişimsever arkadaşlarımız gerçekten çok güzel işler çıkarıyorsunuz. kendi adıma şu anda joomlayı kurabilmiş bile değilim , yoksa modül ekleme , makale yazma felan tabi ki kişilerin marifetine ve yaratıcılığına kalıyor bunun farkındayım. ve alıntı yaptığın mesajımda sen ve senin gibi tasarımcıların emeğini küçümsediğimi düşünüyorsan yanılıyorsun hocam.

wordpress ile hazırlayın sitenizi. daha sıkıntısız olur..

furkanhoca' Alıntı:

Furkan hocam siz siteyi kurmayı bitirmişsiniz. Bundan sonrası yani 2. aşamadasınız.

Projeniz doğrultusunda ücretsiz tema yada ücretli tema seçip gerekli modül ve bileşen desteği ile yapacağınız olay içerik ve düzenlemeri yapmak.

2007 den beri Joomla 1,0,x ile başlamıştım. Şu anda

1,0,x
1,5,x
1,6,x
1,7,x
2,5,x
3,0,x

aşamalarını geçti....

asp-php' Alıntı:
turapt' Alıntı:

Normal fiyatı 8,9 $ yani 16 TL
1 yıllık kampanya yapılmış durumda : 5 tl civarında...

Domain almakdan bu kadar korkmayın ve 3- 5 tl hesabını yapmayın derim; eğer ki iyi bir projeniz varsa.

Şu an adıma kayıtlı 100 üzerinde domain var. Tutanda oldu, tutmayanda...
hocam parasında değilim:) sendika için site yapacağım. bir yıl çerez parası, haklısın. şimdiye kadar okula site yaptım html, dreamweaver da. alan adını 1 yıllığına alacağım. hep meb tabanlı çalıştık ftp de. ilk defa host alıp yayınlayacağım için aşamaları merak ediyorum..

Geri