ORDU BTR Görevlendirmeleri

Kodla Büyü

sert_hard

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar BTR ile ilgili Ordu ili de somut adım attı sonunda.

http://ordu.meb.gov.tr/www/bilisim-tekn ... icerik/198
Denilmekte ki daha önceden BT Formatörü olarak görevlendirilen öğretmenler okullardaki görevlerine devam ettiklerinden ötürü listede yer alan öğretmenlerin ünvanları BT Rehber Öğretmeni olarak değiştirilecekmiş.
Anlaşılan yeni bir başvuru alıp yeniden olur bekleyip lste oluşturmamak için böyle bir uygulama yapılmış.
Bende böyle olması daha iyi. Zaten herşey aynıydı bir değişiklik yoktu Formatörlük ile BTR arasında. Sadece isim değişikliği için kargaşa yaşamaya gerek kalmadı.

işte bu da resmi yazı...

Ekli dosyalar

• BT_Rehberligi_Gorevi.rar
    274.4 KB · Görüntüleme: 27
hocam onayda isimleri olanlar için tekrardan göreve başlatma yazısı yazılacak mı btr adı altında bilginiz varmı ? yazıyı okudum ama tam anlayamaadım

Az önce Müd. Yrd. ile görüştüm. Dediğine göre herhangi bir iptal yada yeni görevlendirme olmadığı için herhangi bir evraka gerek yokmuş.
Ama eğer isterlerse "Şu şu tarihte BT Formatörü olarak görevlendirilen Falan felan bu bu tarihte BTR olarak görevine başlamıştır." şeklinde bir yazı göndeririz dedi.
Saatlerin, planlamanın, çalışmanın, derslerin falan bakanlığın yayınladığı yazıya göre uygulanması gerektiğini söyledi. Bende haftada 30 saat görev verilebilir, mesai 9.30 - 15.30 olarak mı değişecek dedim yalandan, senin bileceğin iş, ne okulu madur et ne de kendin madur ol dedi.
Sarılıp kucaklayasım geldi bir an..

Zaten bu gönderdikleri yazı bir nevi göreve başlatma yazısı. Yani 30.10.2012 tarihinden itibaren mevcut görevlendirmeleri yapılan öğretmenlerin ünvanları BTR olmuş otomatikman.

arkadaşlar 30 saatle ilgili bir açıklama yok yazıda siz idarenizle nasıl bu konuyu konuşacaksınız.bizde ona gre davranalım

sayın hocam ben bakanlığın yazısı çıkar çıkmaz idareyle görüştüm saat mevzusunu, hatta yazıyı imzalatıp dosyama koydum bir örneğini de idareye verdim. Ben saat konusunu söylediğimde onlar da hak verdi. Normalde bir öğretmene 30 saat ders görevi verilebileceğini onlarda söyledi. Hatta istersen 6 saatten 5 gün gel istersen 10 saatten 3 gün gelirsin 2 günün boş olur dediler.
Bu yüzden şimdiki görev yazısında saat olayı gözükmese bile bakanlığın yazısını göstererek saat olayını çözebilirsiniz.

Geri