Orbit Programı Video oynayınca çıkmıyor!

Kodla Büyü

skolst

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar Orbiti kurdum pc ye.Lisans sorunu yoktur programın.Video oynayınca otomatik olarak Get it Butonu çıkmıyor ne yapabilirim?

Programın üst menüsünde Grab++ seçeneği var. izlediğiniz videonun ismi ekranda karşınıza çıkacaktır..

hasari hocam orbit için internet explorer eklentisi var mı sizde?

Hangi eklenti listesi hocam?ben programı kurdum ama explorer da otomatik gelmiyor ancak Grab seceneğinden kopyalabiliyorum..

Hocam orbit Grab++ programıyla indirebiliyorsun orbit kurulurken hangi yazılımlarla iletişim kurması istiyorsan onları çekle sonra kurulum bitince grab++ aç işlemlerden tercihlere gel buradan izleme sekmesine tıkla hangi tarayıcı izlemek istiyorsan çekle sonra orbiti tarayıcıları ve grab++ kapat yeniden çalıştır. Bu şekilde indirmen lazım benim denemelerimde yazılım sürümlerinden dolayı pek bir başarı sağlamadı ama sende muhtemelen sağlayacaktır.
Eğer kesin sonuç istiyorsan İnternet Download Manager programının son sürümünü kullan. Yok sadace video için kullanacaksan önceki mesajımda tavsiye ettiğim yazılım hem daha kullanışlı hemde tüm tarayıcılarla uyumlu ayrıca kurulum gerektirmiyor. :)

Geri