opel h ve atiker sıralı sistem

Kodla Büyü

evrim0626

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
merhaba arkadaşlar opel astrama lpg taktırmayı düşünüyorum. fiyat olarak atiker malum uygun.ama işte uyumluluk sorunu var bazı modellerde. etrafınızda astra h kasa z16xep model motora sahip arkadaşınız varmı yada aranızda kullanan.başımı ağrıtırmı sonra acaba?

Hocam bizde opel astra hb 2012 model 1.6 var
ve bugün verdik servise tüp taktırmak için . marka Landrenzo marka ve biraz pahalı diğerlernden
ama sizi uyarayım ablamların aynı marka otomobili vardı onlar da uygun diye başka bir marka tüp
ve serviste değil de herhangi bi yerde taktırdılar ve araba resmen mahvoldu ..
ben sizi uyarayım sakın başka bi marka taktırmayın bence dir servise gidin ki zaten servis
bu şekilde garantide veriyor..arabaya yazık olmasın
biraz daha araştırın en iyisi..

evet hocam bir ara landiye garanti veriyordu opel ama hala devam ediyormu bilmiyorum. evde babamın bora sında da landi kullanıyoruz 70 bin km yaptı lpgde çok şükür sorun yok. ama ben çok km yapan birisi değilim üstelik forumlarda araştırırken hemen hemen her markada sorun yaşayanlar olmuş ve ana sonuç olarak önemli olanın usta olduğuna kanaat getirmişler acaba forumda bu modele atiker taktırıp kullanan arkadaşlar var mı onu merak ettim ben. çünkü arada 600 tl farkk var.

hocam tabiki siz biilrsiniz ama tüpten dolayı çıkan sorun sanırım arabanın başka yerlerinin de bozulmasına sebep oluyor..
hayırlısı tabi iyi dersiniz umulmadık sorun çıkartır.. şimdiden hayırlı olsun diyim ben

Aynı araca sahibim ve aracımda zavoli marka sıralı sistem var.Bugüne kadar herhangi bir sorun yaşamadım.Ama arkadaşımdada aynı araç var ve atiker taktırmıştı sorunlardan kurtulamadı.İyi araştırmanı tavsiye ederim sonra pişmanlıklar yaşama;)

Geri