Online Kelebek Sistemi Programı Yapmak İstiyorum Ancak…

Kodla Büyü

hasanerenn

Üye
Merhaba,

Ücretsiz web tabanlı bir kelebek programı yapmayı planlıyorum. Öğrenci listeleri eokuldan excel formatıyla indirilip sisteme yüklenecek ve işlenip veritabanına kaydolucak.

Öğrenci no, sınıfı, isim ve soyisim veritabanına kaydolacak ki sonrasında kelebek sistemine uygun listeler oluşturulabilsin.

Bu işlemi yapan birkaç programı incelediğimde yerel olarak çalıştığını gördüm. Bu bilgileri veritabanına kaydetmek kvkk konusunda problem çıkarır mı?

hocam yıllardır kelebek sistemi yapıyorum kullanıyorum.onlinelar ücretsiz oldugu için çok sacmalıyor kelebek yapmanın bir anlamı kalmıyor.suana kadar en güzel ve stabil çalışan https://kelebekprogramlama.com/ bunu kullanıyorum.ücretsiz deneme süresi var 3 ay .bunu denemeni tavsiye ederim.

hocam yıllardır kelebek sistemi yapıyorum kullanıyorum.onlinelar ücretsiz oldugu için çok sacmalıyor kelebek yapmanın bir anlamı kalmıyor.suana kadar en güzel ve stabil çalışan https://kelebekprogramlama.com/ bunu kullanıyorum.ücretsiz deneme süresi var 3 ay .bunu denemeni tavsiye ederim.
Hocam ben ihtiyacım olduğundan değil proje üretmek için yapıyorum ama teşekkür ederim inceleyeyim

hocam programı geliştirdim geliştirmeye de devam ediyorum. okulsinav.com adresinden indirebilirsiniz. tek seferlik ödeme ile yıl limitsiz kullanabilirsiniz. whatsapp hattından da destek sağlıyorum. Yeni versiyonlar için ücret istemiyorum.
pdf dosya formatı ile sınav kağıtlarını oluşturması en önemli özelliği.

konuyu açan arkadaşa cevap olarak, dağıtım yapmalar, pdf oluşturma işlemleri sunucu bilgisayar işlemcisini yoran işler. aynı anda istekler olduğunda hata alınabilir. kullanıcının pc inde çalıştırmak bu tür programlar için daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Son düzenleme:
hocam programı geliştirdim geliştirmeye de devam ediyorum. okulsinav.com adresinden indirebilirsiniz. tek seferlik ödeme ile yıl limitsiz kullanabilirsiniz. whatsapp hattından da destek sağlıyorum. Yeni versiyonlar için ücret istemiyorum.
pdf dosya formatı ile sınav kağıtlarını oluşturması en önemli özelliği.

konuyu açan arkadaşa cevap olarak, dağıtım yapmalar, pdf oluşturma işlemleri sunucu bilgisayar işlemcisini yoran işler. aynı anda istekler olduğunda hata alınabilir. kullanıcının pc inde çalıştırmak bu tür programlar için daha iyi olduğunu düşünüyorum.
hocam haklısın. iki gündür bu projeyi düşünüyorum ve hem maliyet hem de kvkk yönünden problem çıkacağını saptadım. Bu yüzden uygulamayı electron ile geliştirmeye karar verdim.

Geri