Önereceğiniz iyi bir antivirüs programı arıyorum?

Kodla Büyü
ben antivürüs programı kullanmıyorum, neden kullanmıyosun diyenlere de bilgisayarcılar kullanmaz diyorum :)

lisanslı 3 senee eset 1 sene norton 1 sene kaspersky :D değişiklik zamanı geldi .

.Kaf-Kef.' Alıntı:
http://www.hizlial.com/bilgisayar/yazilim/f-secure-antivurus-internet-security-2011-5-kullanici_30.018.1333.0002.htm
biraz önce siparis verdim :) denicez ama nette yapılan yorumlar iyi gibi .
Hocam heryerde süper yorumlar yapılıyor ancak ben ne zaman denesem bunu aşırı kasıyor...

Avast'ı seviyorum ben, varla ok arası çalışıyor ama olsun :)

Bedavadan başkasına para yok bende.Sisteminin gücüne göre seçersin.
Avira free TR ve Sistemin zayıfsa Microsoft İnternet Security

Avira Antivir Free + Comodo Firewall Free + USB Disc Security

Ömrümde 1 kez antivirüse para verdim. Bim den 10 TL ye Bitdefender 1 yıl lisanslı almıştım. Bir hafta ancak dayanabildim kaldırıp tekrar Avira free kurdum.

fahrican' Alıntı:

Ömrümde 1 kez antivirüse para verdim. Bim den 10 TL ye Bitdefender 1 yıl lisanslı almıştım. Bir hafta ancak dayanabildim kaldırıp tekrar Avira free kurdum.
Bu kadar olur yani.Aynı karışımı bende son 3 aydan bu yana gerek okulda ve gerekse evimde kullanıyorum.Şahhane hatta fazla iyi ve kusur bulamadığım için beni bıktırdı

COBOL' Alıntı:
fahrican' Alıntı:

Bu kadar olur yani.Aynı karışımı bende son 3 aydan bu yana gerek okulda ve gerekse evimde kullanıyorum.Şahhane hatta fazla iyi ve kusur bulamadığım için beni bıktırdı

Avira nın ücretsiz verdiği 6 aylık premium sürümünü kullanıyordum tümleşik firewallu ile çok güvenli idi. Süresi doldu yeni kampanyası yoktu, ücretsiz sürümüne döndüm. Antivirülerin Free sürümlerinin çoğunda firewall yok. Comodo ücretsiz firewall bu alanada epey başarılı. USB disc security de BT öğretmeninin evindeki ve okulundaki tüm PC ler için şart :) . Win7 dayanıklı, okulda XP yüklü makinalar da varsa durum daha vahim oluyor.

kaspersky internet security :+1:

geçen sene %50 indirimle hepsiburadadan almıştım fırsat köşemden, bu sene de olsa hemen alıcam okul için. idareye kurdum ve sağlam kalması gereken bilgisayarlara, rahat ettim... bilgisayarı hiç kasmıyor, güzel.

fahrican' Alıntı:
COBOL' Alıntı:
fahrican' Alıntı:

Avira nın ücretsiz verdiği 6 aylık premium sürümünü kullanıyordum tümleşik firewallu ile çok güvenli idi. Süresi doldu yeni kampanyası yoktu, ücretsiz sürümüne döndüm. Antivirülerin Free sürümlerinin çoğunda firewall yok. Comodo ücretsiz firewall bu alanada epey başarılı. USB disc security de BT öğretmeninin evindeki ve okulundaki tüm PC ler için şart :) . Win7 dayanıklı, okulda XP yüklü makinalar da varsa durum daha vahim oluyor.

Avira Free'yi 4 okulun tüm bilgisayarlarında kullandım. Özellikle Antivir 12 çok başarılı. Ekstradan usb disk security'e de gerek yok. Artık Türkçe ve ücretsiz olması Avira'yı bir basamak daha yukarı çıkardı.

6 aylık Internet Security sürümünü kullandım çok memnundum bitti Free'ye döndüm. Avira Free ile local sunucuma PHP üzerinden yapılan saldırıyı bile yakaladım ya daha bir şey demiyorum :D Nice ücretli yazılım bunu becerebilecek kapasitede değil. Internet Security ya da Premium kampanyaya düşse alacağım ama...

Kısacası Avira Antivir 2012 tek geçerim.

Kesinlikle avirayı tek geçerim. Hem bedava hem bilgisayarı kasmıyor hemde virüs geçirmiyor

avira free nin profosyonelinden nesi eksik arkadaşlar

labda işimizi görürmü

nod 32 kullanıyordum hep ama nod key bulmak oldukça zorlaştı ve günlük key istiyor artık

avira kullanabilirmiyiz

serkanholep' Alıntı:
avira free nin profosyonelinden nesi eksik arkadaşlar

labda işimizi görürmü

nod 32 kullanıyordum hep ama nod key bulmak oldukça zorlaştı ve günlük key istiyor artık

avira kullanabilirmiyiz

Hocam avira free bir okul için fazla bile, rahatlıkla kurabilirsiniz. 4 okulda toplamda 250'ye yakın bilgisayara kurdum. Virüs problemi kalmadı.

Avira 12 ile flash bellek virüsleri de bir şey yapamıyor artık.

Geri