Önerdiğiniz host firması

Kodla Büyü

ftsz63

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar okulumun sitesini dinamik hale getireceğim önerdiğiniz host firması varmı ve nekadarlık bir host almalıyım okul için? Bir de okuladı.com şeklinde almak daha mantıklı değilmi?

.com degil .k12.tr olmalı okul sitesi.
host olarak ihs host kullanıyorum.

teşekkürler arkadaşlar okul müdürüm com olsun diyor bende farketmez dedim dediğiniz firmaları inceleyeyim

hocam ben 2 yıl ixirhost kullandım, sonra 1 sene kadar natro ya geçtim, sıkıntı yaşamadım ama nedense bir türlü de ısınamadım geri ixirhost'a geçtim.

webadam kullanıyoruz birkaç arkadaşa da tavsiye ettim sıkıntı yok. bazı günler indirimlerde oluyor. indirimle 40 tl lik oaketi 28 e almıştım.

webadam destek 10/2 sunucu upime 10/6 ben memnun kalmadım hocam. natro hosting öneririm, hem destek hemde uptime süper.

www.natro.com Natrodan şaşmayın hocam. Ben yıllardır natro kullanıyorum bu zamana kdara şükür bir sorun yaşamadım. Kurumsal paket aldıınızda 2 adet web sitesi barındırabiliyorsunuz ve herşeyiniz sınırsız.. şiddetle tavsiye edilir :)

belki daha ucuzunu bulursun hocam ama
web de önemli olan destek
natro bu konuda iyi , başın sıkıştığında karşında ciddi muhatap ve hızlı dönüş yapıyor adamlar.

Geri