Önemli! E-TAB 4 lere Vsinif yüklenmesi

Kodla Büyü

earl

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar e-tab4 lerde bildiğiniz gibi vsinif uygulaması ağ üzerinden otomatik yükleniyor şu sıralar.

Yalnız vsinif uygulamasının yüklenmesi yetmiyor.

Eba market üzerinden eba hesap uygulamasını da elle kurmanız gerekiyor. Aksi takdirde Vsinif uygulaması kullanıcı hatası veriyor, giriş yapmıyor.
Sıkıntı yaşayanlar için bilgilendirmek istedim.
Yani bu durumun e-tab 4 sahibi öğretmenlere bildirilmesi ve gerekli yönlendirmenin yapılması gerekiyor.

bilgilenenler bilgilendim yazarsa konu biraz ana sayfada kalır, diğer arkadaşlar da bilgilenmiş olur.
sevgiler.

teşekkürler hocam
eba hesap uygulaması hiç aklıma gelmezdi çok teşekkürler..

bişey değil hocam. ben de birkaç gündür sorun yaşıyordum meğer eba hesap uygulaması olması gerekiyormuş. forumda mutlaka bilmeyen arkadaşlar olacaktır. paylaşmak istedim.

oguz-han' Alıntı:
Arkadaşlar e-tab4 lerde bildiğiniz gibi vsinif uygulaması ağ üzerinden otomatik yükleniyor şu sıralar.

Eba market üzerinden eba hesap uygulamasını da elle kurmanız gerekiyor. Aksi takdirde Vsinif uygulaması kullanıcı hatası veriyor, giriş yapmıyor.
Yani bu durumun e-tab 4 sahibi öğretmenlere bildirilmesi ve gerekli yönlendirmenin yapılması gerekiyor.

Benim etab4 tablete güncellemede kurulmuş. Tahtaya uygulamayı yükledim. Bağlantı oldu.

Öğrenci tabletlerinde kurulu olması gereken programlar neler hocam? Nelere dikkat etmeliyiz? Bugün öğleden sonra dersimde denemek istiyorum. Bilgilendirirseniz sevinirim.

Arkadaşlar tabletinizden eba markete girip eba hesabı kurmanız gerekiyor. Evet ancak eba hesap kurulduktan sonra giriş yapılıyor.

Fakat eba hesapta oturum açtıktan sonra o tablette sürekli hatırlamıyor malesef tablet kapat aç yapınca tekrar girmesi gerekiyor öğretmenin... ! bu eksik yanı malesef.

oguz-han' Alıntı:

Bilgilendirme için teşekkürler hocam. Bu uygulamayı öğrenci tabletlerinede kurmamız gerekiyor mu?

1 kere girdi vsınıfa.ders falan başlattım.Sonra tablet sıfırladım.v sınıf yükledim artık açmıyor.daha doğrusu açıyor sınıfları yüklemyor.Hata oluştu sonra tekrar deneyin diyor.sınıf listesi çıkmıyor...... Aynı sorunla uğraşan var mı

Geri