Onaylanan iller ( Bilişim teknolojileri Rehber Öğretmenliği)

Kodla Büyü

btnotlari

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar birçok il çalışmalarını başlattı malumunuz Onaylanan iller hangileri paylaşalım

Muğla. Sanırım bugün. Görev 01.11.2011 de başlıyor. Hayırlısı

arkadaslar onaylanan illerde 1.madde nasıl uygulandı.
fatih projesinin uygulandığı okullarda boşluk oldumu.
yoksa bu şarta bakılmadı mı?

gaziantep malesef diğer okulların tamamının dolmasını bekliyor yoksa yine iptal edecekmiş beyefendiler.. :arrow: daha belli olmadı.

katalizör' Alıntı:
saltan' Alıntı:
Bu konuda bilgi verebilir misiniz arkadaşlar
Yozgatta,Fatih projesinin olduğu okullar dolmadan diğerlerine de görev verilmeyeceği toplantıda söylenmişti öncelikle onlar belirlendi kalanlar kendi okullarında görevlendirildi,boşluk olmadı..

saltan' Alıntı:

Burdurda öncelik fatih projesinde idi sonrada diğer ortaokul ve ilkokullara görevlendirilmeler yapıldı. görevlendirmeler 3 ekim tarihi itibari ile diye geldi yazı burdur mem de duyurulardan bakabilirsiniz

Uşak 01.11.2012 tarihinde başlayacak şekilde sadece bakanlık yazısını ilgi tutarak hiç bir ekstra açıklama vermeden görevlendermeleri bugün açıkladı.

bursada bildiğim kadar ilçe olarak değerlendirilmiş. bugün itibariyle onaya gitti heralde. bayramdan sonraya kalacak gibi...

burdur 15 ekimde onaylandı. ben hem kendi okuluma hem anadolu öğretmen lisesine btr olarak görevlendirildim. Ayrıca tml dede 12 saat ders karşılığında görevlendirildim. Bakalım nolcak?

istanbulllll hala tık yokkkk :-1: bayramdan önce belli olsada rahat geçirsek bayramı kendimi topun ucunda hissediyorum

esraay_20' Alıntı:
burdur 15 ekimde onaylandı. ben hem kendi okuluma hem anadolu öğretmen lisesine btr olarak görevlendirildim. Ayrıca tml dede 12 saat ders karşılığında görevlendirildim. Bakalım nolcak?
hocam basladnz mı yani yazınız okula geldi mi? bende burdurdayım ilçeye gelmedi hala baslayamadık..

Manisa , Fatih projesi kapsamındaki okullar dolmadan görevlendirme yapmayacağını açıkladı..Zaten bahane arıyorlardı..Buldular şükür...

Denizli 17 Ekimde açıkladı ve Fatih projesi uygulanan okulların hepsine görevlendirilme yapılamadığı için Fatij projesi uygulanmayan okullara görevlendirme yapılmadı.

Geri