oldukça etkileyici bir film: "4. tür"

Kodla Büyü

bote_sevinc

Seçkin Üye
Seçkin Üye
gerçek olaylara dayalı filmleri izlemekten hoşlananların bayılacağını düşündüğüm bir film
izledikten sonra inanıp inanmamak size kalmış ancak filmde bazı gerçek kayıtlarla film için çekilen kayıtlar yanyana gösterilince
yerinizden sıçramamak elde değil
ben az önce izledim ve küçük bi araştırma yaptım gerçekten böyle bi durum varmış
konuyla ilgili çok bişey yazmak istemiorum spoiler vermemek için
merak edenler buradan bakabilir

http://www.fragmanist.com/the-fourth-ki ... filmi-f853

valla indirecek film arıyorum eski yeni güzel film leri paylaşalım.
*no mercy
*the others
*ihanetin bedeli
*bakış açısı
*adalet peşinde
*akıl oyunları

Bende hergün indiyiorum. Bu filmide izleyeceğim :)
Sinaaat hocam, ben beğendiklerimden bir kaç tane yazayım .

> V For Vandetta iyidir. Özgürlük konusunu ele alan film insanın milletçilik duygusunda bi kıpraştırma yapıyor :alkis:
> 2012 filmini izlemeyen yoktur diye düşünüyorum ama kaliteli film açıkçası. Hele sinemada izlendiğinde koltuğa yapışıyor insan.
> Ajan Salt filmininde DVDrip leri internete düştü artık. Ben izledim güzel bir konusu var. Tavsiye ederim.

lost türü dizilerden hoşlanıyorsanız. Supernatural şiddetle tavsiye ederim. 1 numara, yeni sezonu merakla bekliyorum. Eski bölüm fragramlarından biri bu http://www.facebook.com/video/video.php ... 823&ref=mf ooo death... Tekrar izlerken tüylerim diken oldu korkudan değil tabiki. Nasıl sen azraile omuz atarsın oda seni bir güzel indirir. :D Çok güzel dizi. Fanatiği de boldur. Konusu 2 kardeşin şeytanlarla savaşı, bilimum ne kadar in cin hayalet varsa mevcut dizide fakat hayaletler korku yaratmıyor. Korku dizisi sayılmaz. Daha çok aksiyon dizisi.

Fringe diye bir dizi var onuda tavsiye ederim. Konusu sınırdışı bilim.

Kyle XY diye bir dizi vardı ama yarım kaldı yeni bölümü yok :(

Yeni çıkan güzel film varsa söyleyin. Ben mesela animasyon olarak 9 nine beğendim. İdare eder en azından. Benim gibi yabancı dizi seyrediyorsanız. Eztv.it sitesini tavsiye ederim. Üye olup extradan kendi dizilerinizin listesini çıkartabiliyorsunuz. Böylece dizinin yeni bölümü ne zaman çıkacak öğrenebiliyorsunuz. Yeni bölüm çıkınca torrent linkini buluyorsunuz listede ;) Ne yapayım piyasada güzel film kalmadı seyretmekten dizi seyrediyoruz.. :S

Başlangıcı indirecektim şimdi güzelmiş. Bakalım dvdrip var mı?

Maalesef film benim de çok beğendiklerim arasındaydı ama wikipediadaki yazıları okuyana kadar. Tamamen kurmaca film...

bfire' Alıntı:
Bende hergün indiyiorum. Bu filmide izleyeceğim :)
Sinaaat hocam, ben beğendiklerimden bir kaç tane yazayım .

> V For Vandetta iyidir. Özgürlük konusunu ele alan film insanın milletçilik duygusunda bi kıpraştırma yapıyor :alkis:
> 2012 filmini izlemeyen yoktur diye düşünüyorum ama kaliteli film açıkçası. Hele sinemada izlendiğinde koltuğa yapışıyor insan.
> Ajan Salt filmininde DVDrip leri internete düştü artık. Ben izledim güzel bir konusu var. Tavsiye ederim.

3 filmi de izledim üçü de güzel.
Ajan Salt filmini de dün izledim gerçekten güzel bir film. Hoşuma gitti benim.

freecriminal' Alıntı:
bote_sevinc' Alıntı:
paranormal activity yi izledim 2 sini izlemey tırsıyorum :D

Paranormal Entity bende var. Daha izlemedim ama. Birincisi güzeldi de ben çok korkmadım açıkçası :roll:

Paranormal Entity'nin, Paranormal Activity ile alakası yok bu arada..

PA 2, 22 Ekim'de gösterime girecek...

DaMieN' Alıntı:
freecriminal' Alıntı:
bote_sevinc' Alıntı:
paranormal activity yi izledim 2 sini izlemey tırsıyorum :D

Paranormal Entity bende var. Daha izlemedim ama. Birincisi güzeldi de ben çok korkmadım açıkçası :roll:

Paranormal Entity'nin, Paranormal Activity ile alakası yok bu arada..

PA 2, 22 Ekim'de gösterime girecek...

dostum izlemediğim için ismine bakarak alakalı sanıyordum ben :oops:

Geri