okulun bt sınıfı taşınmış

Kodla Büyü

ozlem22

Süper Üye
Süper Üye
arkadaşlar il içinde tercih edeceğim okulun 2 binası var, bt sınıfı ortaokul binasından ilkokul binasına taşınmış yer sıkıntısı nedeniyle..ben ortaokula tayin isteyince bt sınıfı yok diye sıkıntı olur mu acaba??

Re: okulun bt sınıfı taşınmış - acil cvp

ya son 3 saat kaldı başvuruların bitmesine bu konuda bilgisi olan yok mu?? ili arasam nereyle görüşmem gerekir, atamayı aradım bizi ilgilendirmez dedi ahah :D

Hocam onlar artık iki ayrı kurum, bir okula tayin olup başka bir okulun bt sınıfını ders için kiralayabilir misiniz? Yalnız resmiyette bt sınıfını aktarmadılarsa hala ortaokul üzerinde gözüküyorsa dersinizi orada yapabilirsiniz diye düşünüyorum. Her türlü durumda belki okul idaresi durumu idare edebilir, sonuçta labı olmayan yerde öğretmenlik yapan arkadaşlar var, bunu müdüre sormanız lazım o labı bana kullandıracak mısınız diye..

sorun şu ki ortaokul kısmının idarecisi yok henüz, o yüzden kesin bilgi alamıyorum, ilkokulun müdürü burda işlersiniz dersi diyo da, yarın bir gün gittiğimde ortaokul müdürü burda bt sınıfı yok diyip normumu düşürürse napıcam..

bir sıkıntı olmaz. Bt sınıfı diğer binada da olsa ilerki zamanalrda tekrar ortaokul binasına gelir. bence tayin isteyin bir sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum.

hocam sıkıntı olursa birtek formatörlükte olur

Bişey olmaz hocam,kaygısız ol

bu okula tayin istedim geldim formatörlüğüm de onaylandı..müdür tayin sürecindeyken gerekirse demirbaş paylaşımında ortaokula ait yaparız bt sınıfını demişti ama bugün bana diyo ki yapıcak bişiy yok orası ilkokulun olcak dedi..ee tenefüslerde filan nasıl kullanıcak çocuklar orayı dedim, kullanmicaklar dedi ancak okul çıkışında filan kullanabilirler, 2.kademe öğrencisi zırt pırt ilkokul binasına girerse olmaz dedi, ben de afalladım kaldım ben tayin isteyecekken öyle demiyodu herşey dereyi geçene kadarmış peehh..ortaokulun müdürü de yok şu an, belki de geldiğinde bt sınıfı yok diye norm fazlası yapıcak beni, aldım başıma belayı :((

Senin de yapacağın belli hocam, ilkokulun müdürü bişi sordu mu müsait değilim dersin geçersin :D

derslerimiz olsaydı bunlar sorun olmazdı....
yanlış hatırlamıyorsam formatörlük den yana idiniz sizde....eski okulunuzda formatörlük olsun istiyordunuz

ben zaten ortaokul kısmında formatörüm şu an, onaylandı tekirdağda başvurular.. ama gelin görün ki sınıf ilkokula ait olcak..karışık işler valla :?

Geri